Mac Boy Advance (Mac)

1
741
Ücretsiz | 12.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

Mac üzerinde GameBoy, GameBoy Color ve GameBoy Advance oyunlarını kolayca oynamayı basitleştiren, kullanıcı dostu bir programdır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Mac için GameBoy Advance Oyunlarını Oynama Programı

Oyun emülatörleri, eski oyun platformlarının, azalan kullanıcı tabanı nedeniyle satışta olmadığından ve piyasada çok güçlü donanıma sahip yeni cihazların piyasaya sürülmesinden bu yana piyasadaki yerini almıştır.

Bu tür uygulamalar, günümüzün en popüler işletim sistemlerinde, masaüstü makinelerde veya cep telefonları ve tabletler gibi taşınabilir aygıtlarda eski oyunları oynamak için eski oyun konsollarının donanımını taklit etmek için kullanılabilir.

Çoklu platform desteği ile Nintendo Game Boy, Color ve Advance emülatörü

Mac Boy Advance böyle bir yardımcı program ve bir Nintendo Game Boy, Color ve Advance oyun konsolu emülatörü olan çok popüler çapraz platform VisualBoyAdvance’ın bir uygulaması.

Mac Boy Advance, desteklenen biçimler listesini devralır ve GBA, SGB ve GBC sıkıştırılmış ve sıkıştırılmış ROM’ları yükleyebilir, böylece indirdikten sonra doğrudan yükleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Mac Boy Advance emülatörü ayrıca, yüklü ROM bu özelliği destekliyorsa hileleri kullanmanızı sağlar. Bu nedenle, hile kodlarını kullanmaya başlamak için, bunları Seçenekler menüsünü kullanarak girmeniz gerekir. Hilelerinizi girdikten sonra, sadece OK (Tamam) düğmesine tıklayın ve oyun odasını Dosya menüsündeki “ROM’u Aç” seçeneğiyle yükleyin.

Özelleştirilebilir klavye kısayolları ve oyunları duraklatmak için dahili dondurma özelliği

Ayrıca, Mac Boy Advance, Nintendo konsolunun kontrollerini haritalayan geniş bir önceden tanımlanmış klavye kısayollarının bir listesi ile birlikte geliyor. Bunlar, emülatör herhangi bir ROM’u çalıştırmadığında, Seçenekler menüsü aracılığıyla da özelleştirilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ek olarak, oyun oturumlarınızı yönetme biçiminizi kolaylaştırmak ve Nintendo oyunlarının çoğunda oyun kaydetmek için yerleşik bir özellik bulunmadığından, Mac Boy Advance’in kullanımı kolay ve her zaman elinizin altında bulunan Dondur / Duraklat seçeneği bulunur. Öykünülmüş oyunu iz bırakmadan zahmetsizce durdurmanıza ve ROM’u bir sonraki yüklediğinizde sizden yeniden başlamanıza izin vermek için tasarlanmış Dosya menüsü.

Mac için Güçlü Game Boy emülatörü

Hepsini özetlemek gerekirse, oyun konsolu emülatörleri, zaman içinde geri dönmenize ve çocukluk deneyimlerinizi yeniden yaşamak için modern donanımınızda çok eski oyunlar oynamanıza izin verir.

Buna ek olarak, Mac Boy Advance uygulaması, Mac’inizde çok az çaba sarf ederek ve sezgisel ve özellikli bir kullanıcı arayüzü avantajı kullanarak çok eski Nintendo Game Boy, Advance ve Color oyunlarını oynamayı çok kolaylaştırıyor.

Mac Boy Advance Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 1.7.6
Dil : İngilizce
Sistem : Mac OS X 10.5 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here