M Autorun Killer Smart

0
710
Deneme Sürümü | 1.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

M Autorun Killer Smart programını indirerek USB sürücü malware’e karşı sürekli koruma sunan bu uygulamanın yardımıyla bilgisayarınızdan AUTORUN virüsünü silin.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

USB Flash Disk Virüs Koruma Programı

Sisteminize ünlü Autorun virüsü bulaşmışsa, ilk etapta bunu durdurmadığı için tam zamanlı virüsten koruma çözümünüzün temizleme işini yapamayacağı ihtimali var, bu nedenle temizlemek için özel bir yazılım çözümü bulmak bilgisayarınız için bir zorunluluktur.

M Autorun Killer Smart, bilgisayar performansını hiç engellemeden, bilgisayarı taramak ve virüsü çabucak kaldırmak amacı taşıyan bir olası çözümüdür.

M Autorun Killer Smart ile uğraşırken dikkate alınması gereken önemli bir husus var. Uygulama geleneksel bir antivirüsün yerini almaz, bu nedenle tam zamanlı koruma sağlamaz ve virüs tanımı güncellemelerini desteklemez.

Muhtemelen M Autorun Killer Smart ile ilgili en iyi şey, kullanıcıyla çok fazla etkileşime girmeden işini yapabilmesidir. Arayüz, ‘Tarama ve Temizleme’ adı verilen tek bir düğmeyi içeren ana pencereden oluşur.

Bununla birlikte, USB korumasını etkinleştirmek ve zorlamak için yapabileceğiniz bazı yapılandırmalar vardır. Böylece USB üzerinden bağlanan tüm yeni sürücüler anında taranır, temizlenir ve aşılanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama işlemi hızlanır ve Autorun virüsü tarafından devre dışı bırakılan özellikler olan Görev Yöneticisi, kayıt defteri düzenleyicisi ve klasör seçeneklerini yeniden etkinleştirme yetkisine sahip olur.

M Autorun Killer Smart’ın bir başka kullanışlı özelliği, kötü amaçlı yazılımdan etkilenen kayıt defteri girdilerini temizleme yeteneğidir.

Her şey düşünüldüğünde, bu uygulama sadece Autorun virüsünden kurtulmaya çalışırken ihtiyaç duyduğunuz bir programdır. Basit ve kullanımı kolay M Autorun Killer Smart, bu tür kötü amaçlı yazılımlardan etkilenen tüm kullanıcılar için doğru seçim olabilir.

M Autorun Killer Smart Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here