Lynx VirusScan

0
462
Deneme Sürümü | 2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Lynx VirusScan programı sezgisel ve kullanımı kolay araçlar ile bilgisayarınız için temel bir virüs tarama çözümü yapmayı ve bilgisayar korumasını basit bir görev haline getirme gibi görevleri üstlenen bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs Programı

Lynx VirusScan, bilgisayarınızı taramanıza, kötü amaçlı yazılım bileşenlerini tespit etmenize ve kaldırmanıza yardımcı olan hafif bir güvenlik aracıdır.

Program, kullanıcı dostu bir arayüz ile gelir ve her kullanıcı türünün erişebilmesini sağlar. Size sisteminizin tamamını veya belirli bir klasörü kapsamlı bir şekilde tarama olanağı sağlar. Bir virüs tespit edilirse, tarama penceresinde görüntülenir ve kimlik bilgileri ve zararlı dosya ile ilgili ayrıntılar ile birlikte bir listeye yerleştirilir.

Virüs tarayıcılarının tehditkar uygulamalar ve gerçekte temiz olduklarını bildikleri dosyalar olarak listelenmesi durumunda bunları bir ihmal listesine ekleyebilirsiniz ve uygulama bu noktadan itibaren bunları yok sayar. Lynx VirusScan ile günlük veya aylık taramaları zamanlama imkanına sahipsiniz. Taramak istediğiniz saati (saat ve dakika olarak) ve sürücüyü ayarlayabilirsiniz.

Lynx VirusScan ayrıca sistem kayıt defteri düzelticisini kullanmak için basit bir şekilde oluşturmuştur. Bunu yapmak için, sadece kayıt defterini düzeltmek için bir seçenek seçmek zorundasın ve sadece birkaç saniye içinde bittiyor. Bu araçla ayrıca gizli klasörler ve dosyaları kurtarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Lynx VirusScan, güvensiz web sitelerinin kullanımı ile bilgisayarınızda çok sayıda virüs bulunduğundan yetişkinlere uygun içeriğe sahip siteleri engelleme seçeneği sunar.

Lynx VirusScan ile yeni virüsleri tanımlayabilir ve veritabanınızı geliştirebilir, böylece sizin için daha güvenli hale gelir. Lynx VirusScan’ın sahip olduğu gerçekten iyi bir özellik, bu veritabanını Lynx VirusScan kullanan bir başkasıyla paylaşma imkânıdır. Uygulama, paylaşılan bir kullanıcı tanımlı veritabanı oluşturmanıza ve vermenize izin verir.

Sonuç olarak, Lynx VirusScan, özelleştirilebilir veritabanı, planlaması ve diğer yararlı araçları sayesinde iyi ve erişilebilir bir antivirüs çözümüdür.

Lynx VirusScan Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here