LinkedIn (Android)

0
375
Ücretsiz | 22 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

LinkedIn uygulaması, kullanıcıların LinkedIn istihdam odaklı sosyal ağlarına bağlanarak hesaplarına ve yayınlarına tam erişmelerini sağlar.
Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için İş Bulma ve Sosyal Medya Uygulaması

LinkedIn istihdama odaklanan bir sosyal ağdır. İşçi arayan pek çok şirket tarafından ve elbette istihdam edilmek isteyen insanlar tarafından kullanılıyor.

Uygulama, öz geçmişlerden bahsetmeksizin düzenli yayına, mesajlara ve tüm güncellemelere erişim sağlar. Bu, normal web sitesiyle aynı türde işlevler içeren eksiksiz bir uygulamadır.

Kullanıcılar belirli iş şirketlerini arayabilir, bloglarından veya web sitelerinden yeni içerikler yayınlayabilir, çalışanlara ulaşabilir, özel mesajlar gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Bir şirketseniz, LinkedIn’i kullanma seçenekleri biraz farklıdır, ancak temel işlevler aynı durumdadır. İş arıyorsanız LinkedIn uygulamasını Android işletim sistemli telefon ya da tabletlere indirerek kriterlerinize uygun iş ilanlarına bakabilirsiniz. Şirketlerin sizleri bulabilmesi ve iletişime geçebilmesi için kendinize CV oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

LinkedIn Özellikleri:

  • İş ilanlarını kontrol ederek iş arayın.
  • Fark edilmek için güncellemeler ve hikayeler yayınlayın.
  • İşverenlere mesaj gönder.
  • LinkedIn Premium ile gizli kalın.

LinkedIn Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 5.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here