LightLogger Keylogger

0
622
Deneme Sürümü | 2.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

LightLogger Keylogger, kullanıcılara, bilgisayarları uzakta iken kullanma ve izleme imkanı sağlayan gizli modu gibi özelliklerle gelen basit bir bilgisayar programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Keylogger ve Takip Programı

LightLogger Keylogger, yazılı tuş vuruşlarını, ziyaret edilen web sitelerini, Pano içeriğini, yüklenen programları ve belirli bir aralıktaki bilgisayar etkinliğinin enstantanelerini alabilen bir izleme yazılımı çözümüdür.

İyi organize edilmiş arayüz

Birçok benzer uygulama daha pek çok özellikle birlikte gelmekle birlikte, LightLogger Keylogger sezgisel menülerle kolay bir gezinme arayüzü sunan daha kullanıcı dostu bir yaklaşım benimser.

Temel olarak, programın tamamı “Günlük Görüntüleyicisi” ve “Ayarlar” olmak üzere iki farklı bölüme ayrılmıştır. İlki, ziyaret edilen web siteleri ve yürütülen programlar da dahil olmak üzere belirli bir kullanıcının tüm etkinliğini yerel bilgisayarda görselleştirmesini sağlarken “Ayarlar” menüsü, uygulamayı ve kaydettiği bilgileri yapılandırmanıza izin verir.

Parametreleri özelleştirin ve gizli mod uygulayın

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer tüm izleme seçenekleri kesinlikle hiçbir ayarla birlikte gelmese de, yapılandırılacak tek öge, belirli bir aralıkta yeni bir resim kapmak üzere ayarlanabilen ekran görüntüsü programıdır. Buna ek olarak, kullanıcı belirli bir kalite seviyesi seçebilir ve böylece sabit disk alanından tasarruf edebilir.

LightLogger Keylogger, aynı zamanda “Gizli Mod” olarak adlandırılan ve uygulamayı meraklı gözlerden tamamen uzakta tutan bir koruma sağlar. Elbette, herhangi bir zamanda uygulamayı aramak için bir kısayol tuşu yapılandırabilirsiniz.

LightLogger bilgisayarın etkinliğini göz önünde tutmanın basit bir yoludur.

LightLogger Keylogger Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.11.5.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here