lifebox (Android)

0
478
Ücretsiz | 51 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

lifebox uygulamasını Android işletim sistemli cihazlara ücretsiz bir şekilde indirerek fotoğraflara ve videolara yedekleme yapabilirsiniz. Böylece cihazınızdan silinse dahi bulut depolamada sizler için saklanır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Fotoğraf ve Video Yedekleme Uygulaması

lifebox uygulaması ile fotoğraflar, videolar ve rehber gibi bir çok dosyayı yedekleyebilir ve İnternet’e bağlandığınız zaman hepsine erişebilirsiniz. Cihazın kaybolması ya da dosyaların cihazdan silinmesi riskine karşılık dosyaları her cihazdan ulaşabileceğiniz bulut depolamada saklayabilirsiniz.

lifebox uygulamasına atılan fotoğraflarda ki kişilere göre kategorilendirme özelliği de bulunuyor. lifebox uygulaması aracılığıyla yedekleme işlemini yaptıktan sonra cihazdaki depolama alanını boşaltabilirsiniz. Böylece cihazınızda depolama sorunu oluşmaz.

lifebox uygulamasını indiren bütün kullanıcılara 5 GB ücretsiz depolama alanı sunuluyor. Uygulamanın içerisinde bulunan fotoğraf editörü sayesinde fotoğrafları düzenleyebilir ve onlara özel filtre ve efekt katabilirsiniz. Cihazda bulunan fotoğraflara ek olarak dilerseniz Facebook veya Instagram hesabınızda bulunan fotoğrafları da lifebox ile yedekleme yapabilirsiniz.

lifebox hesabınızı parmak izi, yüz tanıma ya da parola ile şifreleyip dosyalarınızı güvende tutabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilir ve Türkçe dil desteği ile kullanabilirsiniz. lifebox uygulamasının boyutu küçük olduğu için cihazınızda fazla yer kaplamaz.

lifebox Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.4 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here