LFS Live For Speed S3 6R

0
2681
Demo | 525 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Live for Speed oyununu Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza indirerek Türkçe dil desteğine sahip eğlenceli ve gelişmiş bir araba yarışı simülasyon oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
1 (2 oy)

Gelişmiş Araba Yarışı Oyunu

LFS Live For Speed S3 6R isimli araba yarışı simülatörünün ilk versiyonu 2003 yılında çıktı ve ardından 2005 de ikinci ve ileriye dönük diğer uyumlu sürümleriyle devam etti. Yamaları yıllar içinde ortaya çıkmaya devam etti ve sonuncusu 2012’de piyasaya sürüldü. Oyunun demosu, tek bir parçaya sahip sınırlı işlevsellik ve sadece üç araba seçeneği, tam lisans arabalar, özelleştirme, seçenekleri ve yarış ortamları gibi büyük dizi imkanlar sunuyor.

Oyuncular, diğer insanlara karşı online bir şekilde çevrimiçi oynamayı veya yapay zekaya karşı çevrimdışı oynaymayı seçebilirler. Fareler, klavyeler, direksiyon ve joystick’ler tarafından desteklenen bir oyundur, böylece oyuncunun yeni oyun ekipmanı satın almak zorunda kalmadan tercih edilen ayarlarını kullanmasına izin verir. Fizik Motoru, aerodinamik, vites kutusu türü, araç gövdesi, motor hasarları ve debriyajın aşırı ısınması gibi etkenlerle oyun, mümkün olduğunca gerçekçi olmaya çalışıyor ve bu da kullanıcının deneyimini etkiliyor.

Egzersiz seansları, oyuncunun, oyunun yarış bölümüne girmeden önce her arabaya alışması, kullanımı ve yol şartlarına alışmasını sağlar. Oyunun ana bölümüne girdikten sonra oyuncular, yarıştaki diğer şoför veya yapay zekaya karşı yarışabilirler. Yarışlar, belli sayıdaki tur veya dayanıklılık yarışında kullanılan belirli bir süre boyunca gerçekleşir.

Yarışlarda ceza sistemi kullanılır ve sürücüler ceza aldıklarında ekranda uyarı görürler. Bu özellik ve diğer çok çeşitli seçenekler hassas ve ilgi çekici bir sürüş simülasyonu sunar. Çoğu kullanıcı, oyunun tek kişilik bölümünü 20 saat içinde tamamlayabilir.

LFS Live For Speed S3 6R Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP ve üzeri
  • CPU: 1 Ghz
  • Ekran Kartı: 3D uyumlu ekran kartı
  • RAM: 128 MB
  • Boş Alan: 400 MB

Live for Speed Ekran Görüntüleri

Versiyon : S3 6R
Dil : Türkçe
Sistem : Windows

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here