letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat (Android)

0
933
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanmadığınız eşyaları satabilir ve ikinci el eşya satın alabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Kullanmadığınız Eşyaları Alma ve Satma Uygulaması

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulaması ile artık kullanmak istemediğiniz ve elinizden çıkarmak istediğiniz mutfak aleti, elektronik cihaz, elbise, dekoratif ev eşyası, araba, motorlu taşıt gibi kısacası aklınıza gelen her şeyi alıp satabilirsiniz. Tüm bu eşyaları uygulamada satışa çıkararak yeni alıcılar bulabilirsiniz. Ya da satın almak istediğiniz ne varsa uygun fiyatlara letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulamasıyla bulabilirsiniz.

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip kullanmaya başladığınız da eğer bir eşya satmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem hem çok kolay hemde çok hızlıdır. Satmak istediğiniz eşyanın fotoğrafını çekip yüklediğinizde uygulama yapay zeka teknolojisi ile fotoğrafı tarayarak eşyayı satmak istediğiniz kategoriye otomatik olarak alır ve sizin işinizi kolaylaştırır. Böylece satış için fotoğrafını yüklediğiniz eşyayı listelemek ya da kategorilendirmek için uğraşmamış olursunuz.

Herhangi bir eşya satın almak isteyen kullanıcılar ise yakınlarında satışa çıkarılmış eşyaları anında görebilir. Almak istediğiniz eşyayı arayarak ya da kategorik olarak filtreleyerek  hemen bulabilirsiniz. Herhangi bir ürünü satışa çıkarmış olan kullanıcılarla anında sohbet edebilir ve ürün hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Ürünün satışa çıkarıldığı konum gözüktüğü için dilerseniz alım ve satım işlemlerini kullanıcılar ile yüz yüze de yapabilirsiniz. Sizlere iyi alışverişler dileriz.

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.3.2
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here