KYROL Internet Security

0
657
Deneme Sürümü | 225 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

KYROL Internet Security, bilgisayarınızı bulaşabilecek tehditlere karşı korumak için tarama yaparak virüs ve zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı güvende tutacağınız basit ve kullanışlı bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Engelleme Programı

KYROL Internet Security, sisteminizi potansiyel olarak bilgisayarınıza zarar verebilecek çok çeşitli virüs, casus yazılım ve diğer zararlı yazılımlardan korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, kullanıcı dostu ve verimli bir yazılım çözümüdür.

Kolay ve sezgisel kullanım

Kayda değer olay olmadan oldukça kısa bir kurulum işleminden sonra program başlayacak ve otomatik olarak bilgisayarınızın güvenliğini sağlamaya başlayacaktır.

Aktif olmadığında, bildirim alanına geri çekilir; burada, sisteminizin sezgisel korumasını sağlamaya devam edebilir, ancak aksi takdirde normal etkinliklerinize müdahale etmez.

PC’nizi düzenli tarayıp ve kötü niyetli web sitelerine erişimi engelleyerek güvenliğinizi sağlayın

Yeni indirenler, bir analizi çalıştırmak ve zaten bilgisayarınıza bulaşmış olabilecek herhangi bir zararlı yazılım tespit etmek, böylece onu kaldırmak akıllıca olacaktır. KYROL Internet Security üç ana tarama türü sunar: ‘Hızlı’, ‘Tam’ ve ‘Özel’.

‘Hızlı’ tarama yalnızca en önemli sistem dosyalarına bakacak ve herhangi bir tehlike altında olup olmadıklarını belirleyecektir. Ancak ‘Tam’ tarama, bilgisayarınızın tamamını analiz eder ve daha uzun sürebilir. ‘Özel’ seçeneğinde ise, hedeflemek istediğiniz klasörleri seçmeniz yeterlidir. Bir virüsle karşılaşırsanız, onu karantinaya alma, temizleme veya yok sayma imkanına sahipsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, KYROL Internet Security, yasak etkinlik kategorilerini tanımlayabileceğiniz, kurallar oluşturabileceğiniz veya zaman kısıtlamaları atayabileceğiniz bir ‘Güvenlik Duvarı’ bileşeni sunar. Anahtar kelimelere dayalı belirli web sitelerine de erişime izin verebilir veya bunlara erişimi engelleyebilirsiniz.

Uygulamanın ‘Ayarlar’ bölümünden, ‘Koruma’ tercihlerini ve ‘Tarayıcı’ seçeneklerini yapılandırabilirsiniz. Çıkarılabilir sürücülerle nasıl baş edeceğinize karar verebilir ve kullanıcı tanımlı aralıklarla bilgisayarınızın düzenli taramalarını planlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumak için kullanışlı bir araç

Özetlemek gerekirse, KYROL Internet Security, mevcut tehditleri temizlerken, web ile sözleşmeli virüs bulaşmasını önleyerek bilgisayarınızı güvenli bir şekilde korumanıza yardımcı olan kullanışlı ve güvenilir bir yardımcı programdır.

KYROL Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2015 9.0.6.9
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here