Kuran Meallerini Kıyasla Masaüstü

1
1291
Ücretsiz | 21.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Kuran Meallerini Kıyasla programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek Kuranı Kerimin mealini istediğiniz zaman okuyabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz ve İnternetsiz Kuranı Kerim Türkçe Meali Okuma Programı

Kuran Meallerini Kıyasla Masaüstü programı ile Kuranı Kerim’in meallerini okumak artık çok kolay. İster online ister offline bir şekilde programı kullanabilmeniz mümkündür. Yani İnternet olmadan da Kuran meallerini okuyabilirsiniz. Ancak programı İnternetsiz kullanacaksanız sadece 40 meali görebilirsiniz.

Kuran Meallerini Kıyasla Masaüstü programını yükledikten sonra kullanabilmeniz için üye girişi yapmanız isteniyor. Eğer üyeliğiniz yok ise yeni üye kaydı yapabilirsiniz. Üye girişi yapmadan programı kullanabilmeniz mümkündür.

Programın sol üst köşesinde bulunan Dosya sekmesine tıklayarak Kuran Meallerini Kıyasla seçeneğine gidin. Karşınıza gelen pencerede istediğiniz sureyi ve ayeti okuyabilirsiniz. Kuranı Kerim surelerinin Arapça’sı, Türkçe meali ve Arapça’sının Türkçe okunuşu da bulunmaktadır.

Versiyon : v4.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

1 YORUM

  1. Allah bunların belalarını tez zaman da versin inşallah. Zira ayetlerin anlamlarını değiştirmiş, daha ilk ayette Mürşit diye bir şirk sözcüğünü ayete yerleştirmiş, Allah’a ve arı duru dinine iftira atan ve insanları da Allah’ın gerçek İslam’ından saptırıp, kendi uydurdukları tarikat ve egemen sahte dinlerine sokmaya çalışan, Allah’ın gazabının uğramasını dilediğim yalancı sahtekarların programı!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here