Kompas Antivirus

0
561
Ücretsiz | 8.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Kompas Antivirus, bilgisayarınızı çeşitli türden zararlı yazılımlardan koruyabilecek ve algılanan ögeleri sisteminizden kaldırabilecek, etkili ve kullanımı kolay bir antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Kompas Antivirus, İnternet’ten veya hatta çıkarılabilir disk aygıtlarından gelen herhangi bir sanal tehdit karşı bir bilgisayar koruma çözümü olarak işlev görecek şekilde tasarlanmış basit ve kullanımı kolay bir programıdır.

Bu antivirüs çözümü, kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

Kompas Antivirus, çok çeşitli RAT, keylogger uygulamaları, çalıcı, crypter ve bağlayıcı araçları, aynı zamanda casus yazılımları veya solucanları algılamak için tasarlanmış, birleşmiş bir koruma düzeyi ve bir dizi önlem tedbiri sunar.

Kompakt Antivirus dört farklı tarama türü gerçekleştirebilir: ‘Akıllı Tarama’, bilgisayarınızdaki en alakalı dosyaları hızla bulur ve virüs bulaşmadığından emin olmak için onları denetler. ‘Tam Tarama’, bilgisayarınızdaki her şeyi öğrenmek için daha kapsamlı bir hesapini gerçekleştirir ve bunları hiçbir şekilde ele geçirilmediğinden emin olmak için her birini inceler.

Sponsorlu Bağlantılar

‘Removable Scan’ (Taşınabilir Tarama), içerdiği dosyalara erişmek veya birleştirebilme kapasitesine sahip olmak için tasarlanmıştır. En son olarak, ‘Özel Tarama’, belirli bir klasörü veya dosyayı seçilir.

Kompas Antivirus, bir web sitesi URL’sini girmenizi ve daha önce meşru olup olmadığını kontrol etmenizi sağlar ‘Bağlantı Tarayıcı özelliği’ sunar. Ayrıca, uygulama bilgisayarınızda bir dosya dizinine dosya listeleri eklemenizi sağlar.

Kompas Antivirüs, en yaygın kullanılan tehdit türlerine karşı temel koruma sağlayan ve bilgisayarın güvenliğini arttıran bir araçtır.

Kompas Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.5.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here