Kingsoft Antivirus

0
615
Ücretsiz | 13.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Kingsoft Antivirus, casus yazılımlara ve malwarelere karşı gerçek zamanlı olarak koruma sağlayan ücretsiz bir antivirüs programıdır. Program sayesinde bilgisayarınız güvenlik altında olur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Kingsoft Antivirus, çevrimiçi gezinirken sisteminizi etkileyebilecek potansiyel olarak tehlikeli içeriğe karşı cihazınızı korumak için tam teşekküllü bir çözümdür. Bu virüsten koruma programı, bir bulut veritabanı sunucusu kullanarak bilgisayarınızı tehditlere karşı tarayabilir ve virüs saldırılarını engelleyebilir.

Program size her savunma modülünün durumunu gösteren (etkinleştirilmiş veya devre dışı bırakılmış) basit ve iyi organize edilmiş bir arayüz sunar ve ilk hızlı taramanızı başlatmanıza izin verir.

‘Virüs Taraması’ bölümü, sisteminizi taramak için size üç alternatif sunar: tam bir tarama (sistem belleği ve diğer önemli yerler ve sabit disk için), hızlı tarama veya özel tarama yapabilirsiniz (kullanıcı tarafından taranacak dosyaları ve klasörleri seçmesine izin verilir). USB sürücü taraması, çıkarılabilir sürücülerinizde ki herhangi bir kötü amaçlı yazılım etkinliğini algılamak ve temizlemek için kullanabileceğiniz ayrı bir seçenektir.

Gerçek zamanlı koruma otomatik olarak etkinleştirilir ve uygulama bilgisayarınızı sistem sayfasında izler. Virüs bulaşmış bir dosya sisteminize girdiğinde Kingsoft Antivirus sizi uyarır, tehdidi kaldırır (veya karantinaya gönderir) ve işlemi günlüğe kaydeder.

Sponsorlu Bağlantılar

Mevcut savunma modüllerinden herhangi birini etkinleştirebilir veya kapatabilirsiniz: ‘Web Savunması’ (çevrimiçi tehditleri engeller), ‘Sohbet etmeyle gizliliğinizi çevrimiçi sohbet ederken korur’, ‘Video Savunması’ (çevrimiçi videoları izlerken sisteminizi güvence altına alır) ‘Shield İndir’ (tüm yüklemeleri tarar), ‘USB Savunması’ veya ‘Sistem Savunması’ gibi bir çok özelliği vardır.

Tıpkı diğer antivirüs çözümleri gibi, program kullanıcı geri bildirimi ve etkileşimi gerektirir, ancak farklı işlemleri yönetmek için özel eylemler ayarlayabilir ve kuralları tanımlayabilirsiniz. Ayrıca etkinleştirildiğinde, ‘Sessiz Mod’ antivirüs programının herhangi bir açılır mesajı istemesine ve oyunları çalıştırırken veya oyun oynarken kesintileri önlemek için otomatik güncellemeyi geciktirmesini engeller.

‘IE Güvenlik Duvarı’ kötü niyetli ve yetkisiz IE değişikliklerini engellerken, ‘Anti-Hacker’ modülü bilgisayar korsanları tarafından istismara uğrayabilen zayıf noktaları düzeltir. Tarama dışlama listesiyle birlikte bu özellikler, Kingsoft Antivirus’ü hepsi birarada güvenlik çözümü haline getirir.

Kingsoft Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2012 SP5.7
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here