Kick the Buddy (iOS)

0
1849
Ücretsiz | 143.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Kick the Buddy oyununu iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad isimli akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek oyundaki karakteri istediğiniz gibi dövüp dayak atabileceğiniz eğlenceli bir stres atma oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

iPhone ve iPad için Dayak Atma Oyunu

Kick the Buddy oyununa başladığınızda karşınızda dayak yemeyi bekleyen bir mazlum beliriyor. Sanki siz mazlumu getirin bana demişsiniz de gelmiş gibi 🙂 Sinirli ya da stresli olduğunuz zamanlarda sizi rahatlatmaya yarayacak bir oyundur. Ekranda beliren karaktere istediğiniz kadar vurabilir, sağa sola, aşağı yukarı doğru savurabilir ve dövebilirsiniz. Karakterin neresine vurursanız orası morarıyor ve yaralanıyor. Karakterimizi ekranın sağ alt köşesinde bulunan çöp kutusuna buruşturulmuş bir kağıt parçası gibi atabilir ve yeniden başlayabilirsiniz dayak atmaya. Yine ekranda gözüken fotoğraf makinesi butonuna dokunduktan sonra ister fotoğraf çekerek ister galeriden bir fotoğraf seçerek karakterin yüzünü değiştirebilirsiniz. Böylece nefret ettiğiniz ya da görmeyi bile istemediğiniz birisi varsa onun yüzüyle değiştirerek stres atabilirsiniz. Karakteri dövmeyip kendi haline bırakırsanız kendi kendine konuşuyor, sağa sola doğru zıplıyor ve uyuyor. Sinir bozucu hareketler yapan karakter tabiri caizse dayağı hak ediyor.

Kick the Buddy oyununda ekranın sol üst köşesinde bulunan kurdeleyi aşağı doğru çektiğiniz takdirde oyunun ayarları ve seçenekleriyle karşılaşırsınız. Stuff bölümüne girerek; ateşli silahlar, soğuk silahlar, patlayıcılar, yemekler, içecekler, mutfak aletleri, biyolojik silahlar, makineler, hayvanlar, nano teknolojik silahlar gibi çeşitli seçimler yaparak karakterimizi dayak atmaktan beter edebilirsiniz. Karakteri dövdüğünüz zaman oyun size sürpriz hediyeler vermektedir. Ne kadar çok dayak atarsanız o kadar çok para ve altın kazanıyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz.

Kick the Buddy (iOS) Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.2
Dil : İngilizce
Sistem : iOS 9.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here