Keylogger Gratis

0
569
Deneme Sürümü | 748 KB i n d i r
Editör İncelemesi
1.3

Özet

Keylogger Gratis, yaptıkları tüm tuş vuruşlarını kaydederek bilgisayarınızdaki kullanıcı etkinliğini izlemek için tasarlanmış basit bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Keylogger ve Takip Programı

Keylogger Gratis, bilgisayarınızdaki kullanıcılar tarafından yapılan tüm tuş vuruşlarını yakalama yeteneğine sahip güvenilir bir programdır. Bu yolla, uygulama çocukların aktivitelerini izlemek veya çalışanları denetlemek için uygundur. Yazılım, Enter, Esc veya Backspace tuşlarına basma gibi tüm karakter tuşlarını kaydedebilir.

Görünmez modda çalıştırın

Keylogger Gratis gizli modda çalışabilir, bu nedenle izlenen kullanıcılar tarafından algılanamaz. Böylece, sistem sayfasında simge gizlidir ve Görev Yöneticisi’nden veya Programlar’dan ve Özelliklerden yazılıma erişilemez. Anahtarlık etkinliğini duraklatabilir veya uygulamayı ana arayüzden kapatabilirsiniz.

Yazılımın arayüzü, önceden ayarlanmış kısayol tuş kombinasyonunu kullanarak masaüstünde istenebilir. Kısayol tuşlarına bastığınızda gerekli olan bir parola ile arayüze erişimi korumanız önerilir. Kaydedilen tuş vuruşları yazılım arayüzünde görüntülenir, ancak içerikleri bir metin dosyasına dışa aktaramazsınız. Metin kopyala-yapıştır desteklenmektedir.

Birden fazla yöntemle kullanıcı izleme

Sponsorlu Bağlantılar

Keylogger Gratis, kaydedilen tuş vuruşlarının günlük bir raporunu e-posta adresinize gönderebilir, böylece kullanıcının etkinliğini uzaktan da izleyebilirsiniz. Üstelik, yazılım ekran görüntüsü alma ve erişilen uygulamaları kaydetme kapasitesine sahiptir. Hatta ziyaret edilen web sitelerinin adreslerini de yakalayabilir.

Özel seçeneği etkinleştirirseniz, görünmez modda Windows’la otomatik olarak başlayabilir, böylece kullanıcı bilgisayarı açar açmaz izlenebilir. Ayrıca, yakalanan metinle birlikte geçerli kullanıcının adı görüntülenir. Bu şekilde hangi kullanıcının belirli bir cümle, şifre veya URL yazdığını tespit edebilirsiniz.

Çocukları takip et veya çalışanları denetle

Keylogger Gratis, belirli bir kullanıcı tarafından yazılan içeriği ortaya çıkaran güçlü bir güvenlik aracıdır; aynı zamanda şifreler veya kullanıcı adları gibi hassas bilgileri ortaya çıkarabilir. Ayrıca, arama fonksiyonu, yakalanan metin içerisinde herhangi bir kelimeyi veya cümleyi algılamanızı sağlar. Yazılım arka planda, görünür veya gizli modda çalışabilir.

Keylogger Gratis Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.9
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here