Kerish Doctor

0
621
Deneme Sürümü | 37 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Kerish Doctor, sisteminizin güvenliğini optimize etmenize ve korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış anlaşılır ve çok yönlü bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Sistem Güvenlik ve Koruma Programı

Kerish Doctor, sisteminizi optimize etmenize ve korumanıza yardımcı olmak için oluşturulan anlaşılır ve çok yönlü bir yardımcı programdır.

Modern ve şık bir arayüz

Sorunsuz ve hızlı bir kurulum işleminden sonra, Kerish Doctor’u çalıştırdığınızda, sistem optimizasyonu için çeşitli seçenekler ve modüller içeren birkaç bölümden oluşan, sezgisel ve modern bir arayüz ile karşı karşıya kalırsınız.

Uygulama, erişmeniz gereken özelliği bulabileceğiniz program bölümünü kolayca seçmenize olanak tanıyan düzgün bir şekilde yerleştirilmiş ve ergonomik bir düzenle birlikte gelir.

Sistem sorunlarını tespit etmek için gelişmiş bir tarama

Sadece birkaç dakika içerisinde, Kerish Doctor tüm sisteminizi sorunlar veya kırık kayıt defteri girdileri için tarayabilir, böylece daha sonra hepsini bir anda düzeltmeye izin verebilirsiniz.

Uygulama kırık bağlantılar, kayıt defteri girdileri, önemsiz dosyaları kaldırma ve hataları onararak bilgisayarınızın işlem kapasitesini en üst düzeye çıkarır.

Bilgisayarınızı özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve değiştirin

Kerish Doctor, sisteminizi gereksiz yere yavaşlatma yeteneğine sahip tüm ögeleri kaldırmaz, aynı zamanda performans ya da görsel yönlerini iyileştirmek için sizinle birlikte çalışan bir denge yaratmak için öneriler sunar.

Ayrıca, bilgisayarınızın daha iyi bir şekilde optimizasyonu ve işletim sisteminizin çalışma biçiminin çeşitli yönlerini ince ayarlamalar yapacak küçük düzenlemeler için öneriler görüntüler.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın diğer bir mükemmel özelliği daha iyi bir çevrimiçi davranış için İnternet bağlantınızı optimize eden seçeneğinin bulunmasıdır.

Benzer bir artı özellik, belirli yazılım programları çalışırken deneyiminizi zenginleştiren oyun modunu başlatmanıza izin veren uygulamalar için de mevcuttur.

Mükemmel bir sistem iyileştirici

Kerish Doctor’a entegre edilmiş çok sayıda koruma ve optimizasyon aracı, sistemini maksimum seviyede ayarlamak ve korumak isteyenler için etkin ve güvenilir bir çözüm haline getirir.

Kerish Doctor Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2017 4.65
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here