Kelime Oyunu – Harf Alayım (iOS)

0
1157
Ücretsiz | 12.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.2

Özet

Kelime Oyunu – Harf Alayım oyununu iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’lere ücretsiz olarak indirerek hem eğlenceli hem de öğretici bir bulmaca oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

iPhone ve iPad için Ücretsiz Bulmaca Oyunu

Kelime Oyunu – Harf Alayım oyunu ücretsiz olarak indirip Türkçe dil desteği ile oynayacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Yarışma programlarından da aşina olduğunuz bir mantık üzere kuruludur. Oyuna başladığınızda karşınıza Oyuna Başla, Çoklu Oyna, Soru Ekle, Günün İyileri ve Hakkında gibi beş ayrı bölüm çıkıyor. Oyuna başla diyerek hızlı bir şekilde oyuna giriş yapabilirsiniz.

Soru ekrana yansıdığında süre başlıyor. Cevabın harf sayısı kadar kutucuk bulunuyor. Sorulan sorulara hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışın. Eğer cevaplar sizin için zorlayıcı ise Harf Al seçeneğine dokunarak cevapta bulunan harflerden rastgele bir tanesini alabilirsiniz. Cevabı bulduğunuzda ise Tahmin Et diyerek diğer soruya geçebilirsiniz. Mikrofonu açarak sorulara cevap verirken hızlı olabilirsin. Aksi takdirde kutucuklara tek tek harfleri yazman gerekecek.

Oyundaki sorular, Soru Ekle bölümünden kullanıcılar tarafından gönderiliyor ve siz yarışırken soruyu hangi kullanıcının gönderdiği ekran gözüküyor. Yarışma başladığında tam 4 dakikanız bulunuyor ve bütün sorulara hızlı bir şekilde cevap vermeniz gerekiyor. Tekli oyunda toplayacağınız kelime puanlarının sayısı on bin puana ulaştığında ise artık çoklu oynayabilme ayrıcalığını sizde yaşayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Kelime Oyunu – Harf Alayım (iOS) Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.2
Dil : Tükçe
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here