Kaspersky Total Security 2017

0
656
Deneme Sürümü | 2.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Kaspersky Total Security 2017, kötü amaçlı yazılımları engelleyen, çevrimiçi bankacılık dolandırıcılığına karşı koruyan ve geniş bir veri yelpazesini şifreleyen çok özellikli bir güvenlik yazılımı çözümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçı Yazılım Engelleme Programı

Bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılımdan arındırılmış tutulması, bilgisayarınızın en iyi performansta çalışmasını sağlamak istiyorsanız kesinlikle önemlidir. Bununla birlikte, çevrimiçi alışveriş yaparken veya web’de gezinirken dikkat etmeniz gerekir. Çevrimiçi kimliğinizin güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız, Kaspersky Total Security’i deneyebilirsiniz.

Yazılımın grafik arayüzü kullanıcı dostu ve sezgisel bir özelliğe sahiptir, böylece bir bilgisayar uzmanı olmasanız bile çeşitli çevrimiçi tehdit türlerine karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Ana pencerenin düzgün bir şekilde düzenlenmesi sayesinde Yedekleme veya Ebeveyn Denetimleri bölümüne kolayca erişebilirsiniz.

Kaspersky Total Security’nin antivirüs bileşeninin sağladığı korumaya ek olarak, dosyalarınızdan veya klasörlerinizden birine bulaştığından şüpheleniyorsanız, özel taramaları da başlatabilirsiniz. Uygulamayı, yalnızca Windows başlangıçta başlatılan nesneleri tarayacak şekilde de ayarlayabilirsiniz; sadece herhangi bir zararlı yazılımın sızmasına engel olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Total Security tarafından desteklenen bir başka işlev yedekleme görevlerinin oluşturulmasıdır; bu nedenle belgeleriniz, filmleriniz, ses parçaları veya fotoğraflarınız PC’nizin karşılaşabileceği sorun ne olursa olsun güvenlidir. Verileri başka bir bölüme, bir ağ sürücüsüne veya bir FTP sunucusuna yedekleyebilir, doğrudan bir bulut hesabına yükleyebilirsiniz. Oluşturulan iş derhal başlatılabilir veya düzenli olarak çalıştırılacak şekilde planlanabilir.

Ebeveyn Kontrolleri bölümü, ebeveynlerin ve öğretmenlerin, web’de gezinirken çocukların veya gençlerin güvenli olduklarından emin olmasına yardımcı olabilir – Kaspersky Total Security, yetişkinlerin seçim yapabileceği veya sıfırdan birini oluşturabilecek birkaç önceden yapılandırılmış profil ile birlikte gelir. Bilgisayar ve uygulama kullanımının yanı sıra İnternet erişimi, dosya indirmeleri, sosyal ağlar ve anlık mesajlaşma da yasaklayabilirler.

Genel olarak Kaspersky Total Security, karşılaşabileceği sayısız web tehdidinden endişe duyan tüm kullanıcılar için kapsamlı bir çözümdür. Güvenli Para bileşeni, banka bilgilerini girmelerine ve çalınmamalarına özen göstermesine yardımcı olurken Password Manager, Tüm kimlik bilgilerini güvenli bir yerde saklamak için kullanışlıdır.

Kaspersky Total Security 2017 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2017 17.0.0.611
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here