Kaspersky Total Business Security

0
461
Deneme Sürümü | 800 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

Kaspersky Total Business Security, bir iş ortamında iş istasyonları, mobil aygıtlar, dosya sunucuları ve posta sunucuları için çok katmanlı koruma sağlamak üzere tasarlanmış yazılım paketidir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Güvenlik Paketi Programı

Kaspersky Total Security for Business, Kaspersky Lab’ın sunduğu en kapsamlı işletme güvenlik çözümü olarak inşa edildi ve böylece bir şirketin ağındaki tüm cihazlar, iş istasyonları ve sunucular için tam koruma sağlama amaçladı.

Bu araçlar paketi, iş istasyonlarını kötü amaçlı yazılımdan koruma, dosya sunucuları ve mobil cihazlar için anti-virüs koruması ve veri şifreleme özellikleri gibi özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, posta sunucuları, işbirliği sunucuları ve Web ağ geçitleri üzerinden akan trafik gibi kurumsal bir ortamda kullanılan her şey için özel koruma teknolojileri sunan esnek uç nokta denetimleri sağlayabilir.

Aynı zamanda program, kullanıcılara basitleştirilmiş yönetim görevleri sunmak için tasarlanmış, kullanımı kolay bir sistem yönetim araçları serisinin yanı sıra mobil aygıt yönetimi (MDM) işlevselliği de sağlar.

Kaspersky Total Security for Business, Kaspersky Lab’ın en son anti-malware teknolojilerini, yani imza tabanlı, proaktif ve bulut destekli teknolojileri bir araya getirerek kötü niyetli yazılımlara ve tehditlere karşı mükemmel güvenlik koruması sunmaktadır.

Öte yandan, kolay ve sezgisel sistem yönetimi işlevi ve zaman ve maliyet tasarrufunu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıların yararlanabileceği bazı avantajlar, otomatik donanım ve yazılım envanteri, otomatik güvenlik açığı taraması ve sistem sağlama yetenekleri.

Kaspersky Total Security for Business, şifreleme ve şifreleme yönetimi özellikleriyle, bir dizüstü bilgisayar, depolama aygıtı, tablet veya akıllı telefonda saklanan bilgilerin aygıt kaybolma veya çalınma durumunda dahi güvenliğini sağlar.

BT yöneticileri, bu uygulama paketinin yardımıyla, şirket ağında hangi uygulamaların, cihazların ve İnternet kaynaklarının kullanıldığı biçimini daha iyi yönetebilirler. Uygulama izinlerini, aygıt bağlantısını ve sistemlere erişimi ve çalışanların Web’i kullanma biçimini denetleyebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Ek olarak, Microsoft Exchange, IBM Lotus Notes / Domino, Sendmail, qmail, Postfix, Exim ve CommuniGate Prom için Kaspersky Total Security for Business desteği sayesinde posta sunucularına koruma sağlanmış ve yöneticilerin spam dosyaları ortadan kaldırmasına ve ağdaki trafiği azaltmalarına yardımcı oluyor.

Ayrıca tüm içeriğin ve dosya filtrelemesinin güvenli bir ortamda yapılmasını sağlayan ve böylece uygun olmayan içeriğin şirketin ağında saklanmasını önleyen SharePoint platformları için kötü amaçlı yazılımdan koruma sistemi de vardır.

Not: Ürün yalnızca çok sayıda birim (25’in üstünde) için lisanslandığından, Kaspersky Total Security for Business’ın fiyatlamasına ilişkin belirli bilgiler için Kaspersky web sitesine gitmelisiniz.

Kaspersky Total Business Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.2.1.23
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here