Kaspersky Security Scan

0
515
Ücretsiz | 2 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Kaspersky Security Scan, virüsleri temizlemeye yardımcı olabilecek, kötü amaçlı tehditleri bulan ve güvenlik sorunları raporlarını alabileceğiniz bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Virüs Tarama Programı

Kaspersky Security Scan, bilgisayarlarını taramaları ve sistemlerini virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, Truva atlarına ve İnternet’te gizlenmiş diğer tehditlere karşı koruması gereken kullanıcılara yönelik kapsamlı ve pratik bir virüsten koruma çözümüdür.

Uygulama, hızlı tarama gerçekleştirmek, bilgisayarınızda gizlenmiş olabilecek virüsleri ve diğer tehditleri bulmak için kolay ve sezgisel bir yol sağlar ve tehditler ile bunların bulunduğu yerde ayrıntılı bir rapor hazırlar.

Kaspersky Security Scan, sisteminizdeki tehditleri tespit etmek için çeşitli gelişmiş teknolojileri kullandığından işletim sisteminde veya yüklü uygulamalarda kötü amaçlı yazılım veya güvenlik açıkları olup olmadığını size bildirir.

Programın olumsuz yönü, kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını düzeltmenize ve kaldırmanıza yardımcı olmamasıdır. Ancak tüm virüsleri bulması ve her siber tehdit hakkında faydalı bilgiler içeren ayrıntılı bir rapor oluşturur. Hal böyle olunca Kaspersky Security Scan’i sizi bu türden sistem virüslerine karşı koruyan bir virüsten koruma programı ile birlikte kullanabilirsiniz.

Daha önce bahsedilen hususu göz önüne alırsak, çoğumuz neden bilgisayarımızı İnternet tehditlerine karşı korumazsa, bu programı yüklememiz gerektiğini merak edebilir. Daha iyi bir korumanın bilgisayarınızı güvende tutmanıza yardımcı olduğu fikrini güçlendirmek için, bilgisayarınızın güvenlik durumu hakkında daha ayrıntılı bir genel bakış elde etmek için harika bir yol ve yüklü herhangi bir programa müdahale etmemesi ya da bir çok bilgisayar kaynağı kullanması nedeniyle Kaspersky Security Scan, virüs bulaştırdığınızda sizi uyarır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dahası, yardımcı program birkaç modu ve tarama tipini destekler ve sistem belleğini ve başlangıç ​​nesnelerini taramanızı veya çıkarılabilir sabit diskler de dahil olmak üzere tüm bilgisayarınızı taramanızı sağlar.

Ayrıca, çok katmanlı bir tarama seçeneği sunar ve bilgisayarınızda güncel antivirüs koruması olup olmadığını kontrol etmenizi sağlar. Ardından Kaspersky Security Scan, geleneksel analizleri kullanmanıza ve tehditleri taramanıza olanak tanır. Son olarak, bilgisayarınızda zayıf noktalar olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Her şey düşünüldüğünde, Kaspersky Security Scan istediğiniz her seferinde bilgisayarınızı taramanıza yardımcı olur ve virüsler, güvenlik açıkları ve güvenlik sorunları karşıladığında sizi uyarır.

Kaspersky Security Scan Ekran Görüntüleri

Versiyon : 16.0.0.1344
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here