Kaspersky Rescue Disk

0
1143
Ücretsiz | 318 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Bilgisayarınızdaki antivirüs çözümleri yetersiz kalıyorsa Kaspersky Rescue Disk programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızı başlangıçta önyüklenebilir diskler aracılığı ile temizler. Virüsleri, truva atlarını, reklam yazılımlarını ve benzeri zararlıları temizler.

Güvenli Bir Önyükleme Yapma

Kaspersky Rescue Disk , tehlikeli olmayan bir ortamda önyükleme yapmak ve bilgisayarınızdaki virüsleri güvenle kaldırmayı sağlar. Özellikle kritik durumlar için bir virüs temizleme çözümüdür. Antivirüs yazılımı, çeşitli virüs programları zararlıları temizlemede başarısız olduğunda bu programı kullanabilirsiniz.

Kaspersky Antivirus veya Kaspersky Internet Security ürününe sahipseniz Kaspersky Rescue Disk doğrudan bu ürünler aracılığıyla kaydedilebilir. Değilse, ISO disk yazıcı veya bir CD / DVD’ye yazdırabilirsiniz. Ayrıca önyüklenebilir bir USB cihazada yüklenip oradan başlatılabilir.

Sisteminizi CD / DVD / USB aygıtından önyükleme yapmak için ayarlayın, diski veya USB belleği takın ve sistemi yeniden başlatın. Hızlı bir yükleme işleminden sonra, Kaspersky Rescue Disc arabirimi karşınıza çıkar.

Kaspersky’nin işlemesi gereken nesneleri (disk önyükleme kesimleri, gizli başlatma nesneleri veya yerel sabit diskler) seçmeniz ve tarama düğmesine basmanız yeterlidir. Rescue Disk daha sonra sisteminizde bulunan, virüsler ve Truva atları gibi tüm kötü niyetli nesnelerin yanı sıra reklam yazılımı ve benzeri yazılımların bir raporunu gönderir. Virüs bulaşmış dosyalar karantinaya alınabilir, dezenfekte edilebilir veya kaldırılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayarlar menüsü, geçerli güvenlik seviyesini, dosya türlerini, tarama optimizasyonunu (yani belirli bir saniyeden daha uzun süre taranan dosyaları atlama), arşiv taramasını, kurulum paketlerini ve diğerler ayarları yapılandırabilirsiniz.

Güncellemeler düzenli olarak yapılır ve kötü amaçlı yazılım tespiti veya değişiklikleri, eski veritabanları, başarısız görevler veya diğer sorunları için bildirimler ayarlanabilir.

Sonuç olarak, Kaspersky Rescue Disk, standart antivirüs çözümü tarafından temizlenemeyen tehditleri kaldırmanın mükemmel bir yoludur.

Kaspersky Rescue Disk Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.0.32.17
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here