Kaspersky Password Manager

0
538
Deneme Sürümü | 6.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Kaspersky Password Manager, web ve iş hesaplarıyla ilgili bilgilerle birlikte dijital kimliğinizi sağlamanıza olanak tanıyan güvenilir ve kullanımı kolay bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Şifre Yönetici Programı

Güvenli bir şifre birçok karakter, rakam ve harflerin yanı sıra çeşitli simgeler içerir. Kaspersky Password Manager, tüm bu anahtar kelimeleri hatırlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir araçtır.

Program basit bir arayüze sahiptir ve tüm kullanıcılar tarafından anlaşılması kolaydır.

Yüklendikten sonra uygulama, veritabanının tümüne erişimi kısıtlayan ve böylece verileri güvende tutan bir Ana Parola oluşturmanızı gerektirir. “Parola koruması”, “USB Aygıtı”, “Bluetooth aygıtı” veya “Yetkilendirme yok” gibi mevcut seçeneklerden birini seçerek bir yetkilendirme yöntemi de seçilmelidir.

Program için bir zaman gecikmesi seçeneği de seçilebilir. Böylece, bilgisayar etkisiz hale getirildiğinde belirli bir dakika sonra uygulama kendiliğinden kilitlenir, böylece yetkisiz erişimi önler.

Ardından, programı tarayıcılar ve kullandığınız diğer uygulamalarla uyumlu hale getirmek için çeşitli uzantılar yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, bilgisayarda yüklü çeşitli uygulamaların ve normalde ziyaret ettiğiniz çeşitli web sitelerinin şifrelerini hatırlayabilir ve verileri tarayıcıdan içe aktarabilir. Veriler şifrelenir ve bilgisayardaki özel bir veritabanında saklanır ve sizi otomatik olarak oturum açmak için kullanılabilir.

Ayrıca benzersiz şifreler oluşturmanıza olanak tanıyan bu program ile birlikte gelen bir şifre üreticisi de bulunmaktadır. Bunlar 8 ila 99 karakter içerebilir ve çeşitli kurallara saygılı olabilir. Örneğin, parolalar büyük ve küçük harf, rakam ve özel simgeleri içerebilir.

Sonuç olarak, Kaspersky Password Manager bilgisayarda yüklü olması oldukça yararlı olabilecek güzel bir yardımcı programdır.

Kaspersky Password Manager Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.0.6.538
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here