Kaspersky Klwk

0
429
Ücretsiz | 166 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Kaspersky Klwk programını bilgisayarınıza indirerek virüsler ve kötü niyetli yazılımların üstesinden gelebileceğiniz kullanışlı bir programa sahip olabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizleyici

Bazı kötü amaçlı programlar Antivirus programını bilgisayarınıza yüklediğinizde işlev modunda çalışmasını engeller. Bu gibi sorunlarla mücadele etmek için Kaspersky Lab klwk.com yardımcı programını sizlere sunuyor.

Bilgisayarınıza, klwk.com yardımcı programının Antivirus paketinin tam işlevli çalışmasına yardımcı olması için savaşabilecekleri bazı virüsler bulaşmışsa, aşağıdakileri yapmalısınız:

1. klwk.zip yardımcı programını indirin (çalıştırılabilir yardımcı program dosyasını özel bir klasöre veya ayrı bir ortam türüne kaydetmeniz önerilir)

2. Arşiv dosyasını kaydettiğiniz klasöre klwk.zip dosyasını açın.

3. Yürütülebilir klwk.com dosyasını herhangi bir parametre olmadan başlatın: program belleğe tarama yapacak ve virüs işlemlerini sonlandıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

4. Sonlandırma işleminin tamamlanmasını bekleyin

5. Yürütülebilir klwk.com dosyasını / s: tuşu ile başlatın ve yardımcı program, sistem başlatma yoluyla atomize başlatma işlemi için varsayılmış olan sabit disk taramasını ve dosyaları silme işlemini yapacak.

6. Sonlandırma işleminin tamamlanmasını bekleyin.

Kaspersky Klwk Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.0.0.20
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here