Kaspersky Internet Security

0
706
Deneme Sürümü | 186 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Kaspersky Internet Security programıyla antivirüs koruması, uygulama kontrolü, ağ saldırı engelleyicisi, istenmeyen postaya karşı koruma, sanal klavye ve daha fazlasıyla güvenli bilgisayar koruması ve tarama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kaspersky Tam Koruma Programı

Geliştirici Kaspersky, her biri onlarca özellik sunan üç çeşit anti-malware ürünü sunmaktadır: Anti-Virus, Internet Security ve PURE. Kaspersky Internet Security, bilgisayarlara Truva atlarına, solucanlara, virüslere, arka kapılara, rootkit’lere, çeviricilere ve diğer web tabanlı tehditlere karşı birinci sınıf koruma sağlayan bir sürümüdür.

Hızlı kurulum ve kullanıcı dostu arayüz

Araç, tüm bileşenleri otomatik olarak kurduğundan ve kullanıcılardan herhangi birini hariç tutma olanağı vermediğinden kurulum işlemi hızlı ve basittir.

Geliştirici, tüm ana modüllere ana düğme ile büyük düğmeler aracılığıyla kesintisiz erişilebilen üç av ürünü için de aynı keyifli ve gezinmeyi kolaylaştıran bir arayüzü koruyor.

Çoklu ve özelleştirilebilir tarama modları ile çekirdek koruması

Kaspersky, hedefi göz önüne alarak seçilebilen çoklu tarama modlarını bütünleştirir: Tam Tarama, bilgisayarın her bir bölümünü iyice analiz eder ve eksiksiz bir kontrol yapmak için zaman zaman kullanılmalıdır; buna karşın, Hızlı Tarama yalnızca kritik alanlarda ve ortak konumlarda görünüyor ve PC’yi biçimlendirmek için düzenli olarak kullanın. Çıkarılabilir Sürücüler Taraması, tehlikeli veya bilinmeyen öğeleri dışarıda bırakmak için harici diskleri makineye takarlar bağlamaz değerlendirirken, Özel Tarama, yalnızca kullanıcı tarafından şüpheli dosyaları, klasörleri ve sürücüleri doğrular. Tarama işleri düzenli olarak ve kullanıcı yardımı olmadan çalışacak şekilde planlanabilir.

Varsayılan yapılandırmadan memnun değilseniz, kullanıcılar gerçek zamanlı bekçi, güvenlik düzeyi, tehdit algılama eylemi (bağlantıdaki çıkarılabilir sürücüler için ayrı olarak), tarama kapsamı, kullanıcı hakları, tehditler ve hariç tutmalar, anti-phising, öz Savunma, ağ ayarları, bildirimler, raporlar ve karantina ile birlikte.

Artırılmış güvenlik katmanı ile gelişmiş koruma

Sponsorlu Bağlantılar

Kötü amaçlı yazılımlara karşı yalnızca temel koruma sağlayan Kaspersky Anti-virüs ile karşılaştırıldığında, Internet Security baskısı masaya ilave güvenlik önlemleri getiriyor. Güvenli Para, finansal işlemleri çevrimiçi işlemler gerçekleştirirken güvenli bir kasaya depolar; iki yönlü bir güvenlik duvarı, korsan saldırılarını engellemek için tasarlanırken, başka bir araç şüpheli uygulamaların davranışlarını araştırarak herhangi bir hasar görmesini önler.

Ayrıca, güvenlik yardımcı programı, yazarken gizlice olan keyloggers ve ekran yakalama yazılımlarına karşı veri korumasını sağlamak için bir sanal klavye uygular, benzer bir güvenlik modülü, fiziksel klavyeyi kullanırken bilgi korur; bir ebeveyn kontrol modülü, ebeveynlerin çocuklarına çevrimiçi erişimi denetlemesine ve kısıtlamasına olanak tanır Bir “izin” programı oluşturarak bir istenmeyen posta önleme programı kötü nüketiciye yatkın veya istenmeyen e-postaları siler ve son güvenlik, web’de sörf yaparken banner reklamlarını engelliyor.

Performans ve sonuç

En son testlerimiz, virüs tespit oranı ve sistem kaynakları tüketimiyle ilgili çok iyi istatistiklerin yanı sıra çeşitli ve etkili ekstra güvenlik katmanlarıyla birlikte Kaspersky’yi antivirüs yazılımı güvenlik zincirinde en üst sıralara yerleştirdi. Internet Security, ilk ve ileri düzey kullanıcılar arasında hayal kırıklığına uğratmaz. Uygulama Kaspersky Updater yardımı ile çevrimdışı olarak güncellenebilir.

Kaspersky Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.0.0.611/18.0.0.405
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here