Kaspersky CapperKiller

0
595
Ücretsiz | 434 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Kaspersky CapperKiller programını kullanarak proxy ayarlarını İnternet tarayıcılarında tespit edin ve düzeltin, ayrıca Trojan-Banker.Win32.Capper virüsünün bıraktığı kötü amaçlı yürütülebilir dosyaları saptayın ve silin.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılım ve Virüs Temizleme Programı

Kaspersky CapperKiller, sisteminizi Trojan-Banker.Win32.Capper virüsünden dezenfekte etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış basit bir Windows programıdır. Aracın amacı, web tarayıcılarındaki proxy ayarlarını tespit etmek ve onarmak için kötü amaçlı çalıştırılabilir dosyaları tanımlamak ve silmek için gerekli parametreleri sağlamaktır.

Kötü Amaçlı Yazılım Bulguları

Trojan-Banker.Win32.Capper virüsü, aşağıdaki web tarayıcılarının (bilgisayarınıza yüklendiyse) proxy ayarlarını değiştirir: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera ve Google Chrome. Kötü amaçlı tehdit, İnternet bağlantı ayarlarındaki “Use automatic configuration script” (Otomatik yapılandırma komut dosyasını kullan) seçeneğine özel bir URL yerleştirerek bilgisayarınıza sızar.

Veri kaybı sorunları, önemli sistem dosyalarının silinmesi ve sistem performansınızın düşürülmesi ile karşı karşıya kalırsanız, enfeksiyon belirtileri de okunabilir.

Tarama modu

Kaspersky CapperKiller, bilgisayarınızdaki her bir öğeyi tarayarak virüs aramaya izin veren tek bir tarama modu desteği sunar. İşlem biraz zaman alabilir, ancak bu, diskinizde saklanan dosyaların sayısına bağlıdır.

İlk yapılandırma ayarları, taramak istediğiniz ögeleri, proxy ayarlarını, sabit sürücüleri, çıkarılabilir sürücüleri ve ağ sürücülerini seçmenize olanak tanır.

Tarama işleminin sonunda, görevin tamamlanması için gereken zaman, taranan ögeler, bulunan tehditlerin sayısı ve nötrleştirilmiş ögelerin sayısı hakkında ayrıntılı bilgi verilir. Ek olarak, yardımcı program, olay ve nesne gibi taranan her öge hakkında ek veri sağlayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky CapperKiller, bilgisayarınızın ve işletim sistemi sürümü, ürün türü, bilgisayar adı, numarası veya işlemci, önyükleme türü, taramanın başlatıldığı ve sona erdiği tarih gibi tarama işlemi hakkında verileri içeren kapsamlı bir rapor oluşturmanıza yardımcı olur.

Tarama modunu tetiklemeden önce aracın tüm web tarayıcılarını kapatmanızı gerektirdiğini ve sisteminize yapılan değişiklikleri uygulamak için bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebileceğini dikkate almalısınız.

Genel olarak verimli bir virüs giderme aracı

Kaspersky CapperKiller, Trojan-Banker.Win32.Capper virüsünün bıraktığı izleri saptamanıza ve silmenize yardımcı olan basit ve etkili bir yazılım çözümü sunmaktadır.

Kaspersky CapperKiller Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.12.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here