Kaspersky Anti-Virus

0
616
Deneme Sürümü | 184 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Kaspersky Anti-Virus , kullanıcıların kişisel bilgisayarlarını çeşitli kötü amaçlı yazılımlardan korumasına olanak tanıyan erişilebilir ve kullanıcı dostu antivirüs programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Gelişmiş Antivirüs Programı

Kaspersky Anti-Virus, virüsleri, solucanları, Truva atlarını, reklam yazılımlarını, otomatik çeviricilerini, şüpheli paketlenmiş ve çoklu paketlenmiş dosyaları algılayıp ortadan kaldırmak için tasarlanmış, web tabanlı tehditlerle birlikte verilere zarar verebilecek veya çalabilecek bir üstün anti-malware yardımcı programıdır. Kötü amaçlı yazılımlara karşı 24 saat bilgisayar koruması için gerçek zamanlı koruma ve diğer güvenlik araçları desteklenmektedir.

Sorunsuz kurulum ve temiz görünüm

Yükleme prosedürü hızlıdır ve diğer popüler antivirüs ürünlerinden farklı olarak özelleştirme gerektirmez. Arayüzü, taramalara, virüs tanım güncellemelerine, raporlara ve karantinaya hızlı erişim sağlayan dört büyük ve düz düğmeli hoş bir görünüm ve iyi düzenlenmiş bir yapıya sahiptir. Bu bölümün genişletilmesi, araçlar ve yazılım güncellemeleri için iki ilave düğme ortaya çıkarmaktadır.

Çoklu tarama modları ve derinlemesine yapılandırma

Kullanıcıların dosya önceliklerine ve malware arayan vakitlerine bağlı olarak, Kaspersky, kullanıcıların herhangi bir dosyayı hızlı bir şekilde doğrulamasına izin veren bağlamsal taramanın yanı sıra tam, hızlı, özel ve çıkarılabilir sürücü modu olmak üzere dört tarama çeşidini kullanıma alıyor; Klasörü veya sürücüyü Windows Gezgini’nin sağ tıklama menüsünden yükleyin.

Uygulamanın fabrika ayarlarından memnun olmayan kullanıcılar, güvenlik düzeyi, tehdit algılama işlemi için otomatik işlem, bağlantıdaki çıkarılabilir sürücüler tarama modu, tarama kapsamı, idari veya diğer kullanıcı hesapları ve gerektiğinde görev zamanlaması konusunda değişiklik yapmakta serbesttirler. .

Ek seçenekler, tespit edilen nesnelerin türleri, hariç tutma kuralları, güvenilir uygulamalar, kendini savunma mekanizması (Kaspersky Anti-Virus dosyalarını değiştirme veya silme girişimlerini, bellek işlemleri ve kayıt defteri girdilerini engelleme), yazılım uyumluluğu (Kaspersky’yi sorunsuz bir şekilde diğer uygulamaların yanında çalıştırmak için) Ve çakışmaları önleme), izlenen limanlar ve şifreli bağlantılar.

Ekstra güvenlik araçları ve ayarları

Uygulama, etkinlikler, sesli haber ve promosyon malzemeleri ile ilgili bildirimleri devre dışı bırakarak uygulama rahatsız edici hale gelebilir. Ayrıca, kullanıcılar raporlardaki tüm program etkinliklerini inceleyebilir ve karantinadaki şüpheli öğeleri yönetebilir, ayrıca günlüklerin ve içerilen nesnelerin boyut ve süresini sınırlayabilir.

Kaspersky, boşta kalma ve rootkit taramaları gerçekleştirmenin yanı sıra, pil ömrünü korumak, herhangi bir müdahale olmadan video oyunları oynamak ve başlangıçta sistem kaynakları tüketimini azaltmak için optimize edilebilir. Devam eden görevler bir görev yöneticisi tarafından izlenebilir ve değiştirilebilir.

Ek yardımcı programlar, güvenlik açıkları için OS ve üçüncü parti uygulamaları taramak, ciddi kötü amaçlı yazılım enfeksiyonlarında Windows dosyaları ile önyüklenebilir bir disk oluşturmak, sistemi taramak ve virüs veya işletim sistemi çökmelerinin neden olduğu sorunları düzeltmek, HDD’yi temizleyerek temizlemek için tasarlanmıştır. Gereksiz dosyaların yanı sıra Internet Explorer ayarlarının güvenlik durumunu değerlendirin.

Değerlendirme ve sonuç

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky her zaman birinci sınıf bir güvenlik programı olarak görülüyor ve bu sürüm istisna oluşturmuyor. Genellikle sistem kaynakları üzerinde çok iyi virüs tespiti sonuçları ve tarama hızı sağlar. Artı, tüm bildirimleri devre dışı bırakırken varlığını neredeyse fark edilmez.

Özetleyecek olursak, piyasaya arzı yaklaşılabilir, zengin özelliklere sahip, özelleştirilebilir ve hızlı bir anti-malware uygulaması olan kullanıcılar Kaspersky Anti-Virus ile bilgisayarlarını gönül rahatlığıyla koruma altına alabilir. Ek özellikler arayan kullanıcılar Kaspersky Internet Security’ye başvurabilir.

Not: Beta lisansları genellikle 90 gün boyunca geçerlidir ve etkinleştirme için İnternet bağlantısı gerektirir.

Kaspersky Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.0.0.611
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here