Kan Ölçek Enjeksiyon Simülatör doktor (Android)

0
802
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
3.6

Özet

Kan Ölçek Enjeksiyon Simülatör doktor oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek bol bol eğleneceğiniz, eğlenirken de öğreneceğiniz doktorculuk oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Doktorculuk ve Hastane Oyunu

Rock Paper Scissors Games tarafından geliştirilen Kan Ölçek Enjeksiyon Simülatör doktor orijinal adıyla Blood Test Injection Simulator Doctor oyunu ücretsiz bir şekilde indirip eğleneceğiniz öğretici bir oyundur. Çocuğunuz büyüdüğü zaman doktor mu olmak istiyor? O halde bu doktorculuk ve hastane oyunu tam size göre. Enjeksiyon, şırınga, kan çekme, aşıdamla, kan testi, şeker testi gibi yöntemler ile hastalarınıza şifa dağıttığınız bu simülatör oyununu oynarken aynı zamanda hastalıklara karşı korunmanın yollarını da öğrenmiş olacaksınız.

Oyunda ağız yoluyla enfeksiyon kapmış olan hastalara püskürtme yöntemiyle ağzındaki virüsleri temizliyorsunuz. İğne ile damardan kan aldıktan sonra iğne vurulan yeri pamuk ile ovmanız gerekiyor. Sağlık, hastane, doktor, iğne, hastalık gibi konularda çocuklarınız için öğretici bir görev üstlenen Kan Ölçek Enjeksiyon Simülatör doktor oyunu adım adım seviyeli bir şekilde ilerlemektedir. Oyun başlarken seçeceğiniz hasta üzerinde bütün işlemleri uygulayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Kan Ölçek Enjeksiyon Simülatör doktor Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here