Kafa Topu 2 (iOS)

0
1254
Ücretsiz | 133 MB i n d i r
4.8

Summary

iPhone ve iPad için Kafa Topu 2 oyunu çıktı. Gerçek rakiplere karşı online kafa topu futbol oyunu oynamak istiyorsanız ücretsiz indirin. Karakterinizi geliştirebilir, süper güçler alabilir, Facebook arkadaşlarınızla oynayabilir ve kendi takımınızı kurabilirsiniz.

iPhone ve iPad İçin Online Kafa Topu 2 Oyunu

iOS cihazların en sevilen oyunlarından birisi olan Online Kafa Topu oyunu güncellenerek milyonlarca oyuncunun beğenisine sunuldu. iPhone ve iPad cihazlar için Kafa Topu 2 olarak ikinci versiyon da yayımlandı. iOS için Kafa Topu 2 oyunu, tıpkı ilk versiyon olan Online Kafa Topu oyununda olduğu gibi gerçek oyunculara karşı oynadığınız online futbol oyunudur.

Online Kafa Topu oyununun devamı niteliğinde olan iPhone ve iPad için Kafa Topu 2’de, dünyanın dört bir yanında gerçek rakiplerle karşılaşıyor, süper güçlere sahip olabiliyor ve karakter geliştirmeleri yapabiliyorsunuz. Oyunda ilerlemek ve seviye atlamak için maç yapmalı ve deneyim puanları kazanmalısınız. Ne kadar çık maç yaparsanız DP (deneyim puanları) o kadar artacak. Ayrıca Facebook arkadaşlarınızı oyuna ekleyerek karşılıklı maç yapabiliyorsunuz.

Karakter Yükseltme: Oyunda bir çok farklı karakter bulunuyor ve bu karakterlerin her birinin farklı yetenekleri var. Bu yetenekleri geliştirmek için ise aksesuarlar satın alıp, karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz.

Süper Güçler Alın: Rakibinize karşı avantaj sağlamak için süper güçler kullanabilirsiniz. Hem defansif hemde ofansif olmak üzere toplamda 18 farklı süper güç bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Kendi Takımını Kur: Oyunda kendi takımınızı da kurabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken arkadaşlarınız ile bir araya gelerek kendi takımınızı oluşturmanız. Görevleri bütün takım arkadaşlarınız ile beraber tamamlamanız gerekiyor.

iOS İçin Kafa Topu 2 Oynanış Videosu

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here