Kafa Topu 2 (Android)

0
950
Ücretsiz | - MB i n d i r
4.8

Summary

Android için Kafa Topu 2 oyunu online futbol oyunudur. Gerçek rakiplere karşı oynayabilir, karakterinizi güçlendirebilir ve kendi takımınızı kurarak ödülleri toplayabilirsiniz. Puan toplamak için maç yapmanız gerekiyor.

Android İçin Online Kafa Topu Oyunu

Zamanında Android cihazlarda çok popüler olan Online Kafa Topu oyunu hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Uzun süre ikinci versiyonu gelmeyen oyunun en sonunda Android cihazlar için ikinci versiyonu da yayımlandı. Kafa Topu 2 oyunu, tıpkı Online Kafa Topu oyununda olduğu gibi gerçek oyunculara karşı karşıya geldiğiniz online futbol oyunudur.

Online Kafa Topu oyununun devamı niteliğinde olan Android için Kafa Topu 2’de, dünyanın dört bir yanında gerçek rakiplerle karşılaşıyor, süper güçlere sahip olabiliyor ve karakter geliştirmeleri yapabiliyorsunuz. Oyunda ilerlemek ve seviye atlamak için maç yapmalı ve deneyim puanları kazanmalısınız. Ne kadar çık maç yaparsanız DP (deneyim puanları) o kadar artacak. Ayrıca Facebook arkadaşlarınızı oyuna ekleyerek karşılıklı maç yapabiliyorsunuz.

Karakter Geliştirme: Oyunda bir çok farklı karakter bulunuyor ve bu karakterlerin her birinin farklı yetenekleri var. Bu yetenekleri geliştirmek için ise aksesuarlar satın alıp, karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz.

Süper Güçler: Rakibinize karşı avantaj sağlamak için süper güçler kullanabilirsiniz. Hem defansif hemde ofansif olmak üzere toplamda 18 farklı süper güç bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Takımını Kurma: Oyunda kendi takımınızı da kurabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken arkadaşlarınız ile bir araya gelerek kendi takımınızı oluşturmanız. Görevleri bütün takım arkadaşlarınız ile beraber tamamlamanız gerekiyor.

Android İçin Kafa Topu 2 Oynanış Videosu

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here