K9 Web Protection

0
954
Ücretsiz | 2.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

K9 Web Protection programı erişilebilir ve güçlü içerik filtreleme çözümü, tüm içerik kategorilerini hızla bloke etmenizi veya belirli web sitelerini engellemenizi sağlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

İnternet Güvenlik ve Takip Programı

K9 Web Protection, bilgisayarınızı İnternet tehditlerine karşı korumanız gerektiğinde buna değen basit bir yazılım çözümüdür.

K9 Web Protection, virüsten koruma programınızdan maksimum koruma ve etkinlik elde etmeniz gereken kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır; güvenebileceğiniz güvenilir bir İnternet filtresi ve ebeveyn kontrolüdür.

Özellikle çocuklara veya tam olarak malware veya truva atı tehditlerinin ne anlama geldiğini bilmeyenler için açık bir İnternet bağlantısının güvensiz olduğunu biliriz. Bu nedenle, bilgisayarlarınız için zararlı olabilecek yürütülebilir dosyalara erişebilirler veya daha da kötüsü, önemli dosyalarınızı çalabilirler, çünkü bilgisayar korsanları bilgisayarınıza sızmayı biliyorlar.

Dolayısıyla, K9 Web Protection, çocuğunuzu yetişkinlere yönelik içeriğe ve riskli etkileşimlerden ve dolandırıcılıklardan veya uygunsuz içeriklere karşı koruyacaktır. Üstelik, bilgisayarınızı casus yazılımlardan ve kötü amaçlı yazılımlardan korumanın yanı sıra, İnternet tehditlerindenden korumak için de kullanılabilir.

Bir iş kurumu işletiyorsanız, çalışanlarınızın verileriyle bu kadar dikkatli olmadıklarından emin olursunuz, bu nedenle, USB flash sürücüler, hafıza kartları, CD’ler vb. yoluyla kuruluşunuza potansiyel yasal sorumluluk veya güvenlik tehditleri getirebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, K9 Web Protection, eviniz ve kuruluşunuz için kurumsal düzeyde koruma ve web güvenliği çözümü sunar.

Uygulamayı kullanmadan önce, bilgisayar korsanlarının zarar vermeyecek kadar güçlü olması gereken kişisel bir şifre ayarlamanız gerekir. Bu özelliğin rahatsız edici kısmı, bilgisayarı kullanmadığınız her seferinde sizi uyarması nedeniyle hafızasında veya güvenli bir yerde tutmanız gerektiğidir. Yine de, bilgisayarınızı ve işinizi yetkisiz erişime karşı korur.

Ana pencere İnternet etkinliği, erişilen bağlantılar ve URL istekleri hakkında özet bilgi verir. Ayrıca, uygulamanın tüm bilgilerinize filtre uygulama biçimini özelleştirebilir, zaman kısıtlamalarını ve web sitesi istisnalarını kişiselleştirebilirsiniz.

K9 Web Protection Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.4.268
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here