K7AntiVirus Premium

0
535
Deneme Sürümü | 162 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

K7AntiVirus Premium, çevrimiçi tehditlere ve hileli etkinliklere karşı güvenilir bir kalkan sağlayan, virüslerden ve siber saldırılardan sizi koruyan bir güvenlik paketidir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Gelişmiş Antivirüs Programı

K7AntiVirus Premium, K7 isimli şirketin ürün serisinden, K7 AntiVirus Plus ile K7 TotalSecurity arasında bir yere özgüdür. Araştırmalarımız, eski güvenlik duvarı motoruna kıyasla daha gelişmiş olduğunu ancak bunun karmaşık web koruması ve İnternet güvenliğinin eksik olduğunu kanıtladı.

Süitin orta bir ürünü olan K7AntiVirus Premium, ev kullanıcıları için iyi bir yatırım niteliği taşıyor; ancak büyük işletmeler, şirketlerin maksimum korumayı elde etmek için ihtiyaç duyduğu birkaç temel modülden nasıl yoksun olduklarını göremiyorlar.

K7AntiVirus Premium, tüm K7 güvenlik ürünlerinin hattını takip eden profesyonel ve sezgisel bir tasarıma sahiptir. Ana pencerede, genel güvenlik durumuna hızlı bir genel bakış sunulurken, pakette yer alan tüm modüller hakkında daha detaylı bir rapor bir sonraki ekranda sunulmaktadır.

Buradan antivirüs, casus yazılım önleme ve güvenlik duvarı bileşenlerinin durumunu değiştirebilirsiniz, ancak buna ulaşmak için bir dizi doğrulama yapacaksınız.

En göze çarpan özellikleri, gerçek zamanlı tarama, e-posta ve tarayıcı koruması, davranış izleme, istismar güvenliği, etkin bir sistem monitörü gibi uygulama kontrolü, kural filtreleme ve saldırı tespiti içeren güvenlik duvarı bileşenini içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Süitte birden çok tarama vardır: sistemin derinlemesine bir analizini gerçekleştiren komple, kritik alanları işleyen hızlı bir cihaz, gizli dosyalar için taranan bir rootkit modülü ve bunları bulmanızı sağlayan özel bir tarama Taranacak sürücüleri / klasörleri seçin. Belirli günlerde, günlük veya haftalık olarak bir tarama zamanlamanız da mümkündür.

Ayrıca, pakete bir sanal klavye, bir USB aşılama yardımcı programı ve bir Windows / İnternet dosya temizleyicisi gibi birkaç tamamlayıcı araç da dahildir.

K7AntiVirus Premium, IM ve P2P koruması veya bulut tabanlı koruma motoru gibi özellikleri henüz görmese de, herhangi bir antivirüs ürününün içermesi gereken esasları sağladığını kanıtlarken iyi bir izlenim bırakıyor.

K7AntiVirus Premium Ekran Görüntüleri

Versiyon : 15.1.0300
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here