K7 TotalSecurity

0
1168
Deneme Sürümü | 176 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

K7 TotalSecurity isimli bu kapsamlı anti-spam, anti-malware ve anti-spyware yazılım çözümleri koleksiyonunun yardımıyla bilgisayarınızı çeşitli İnternet güvenlik tehditlerine karşı koruyun.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Tehditlerden Koruma ve Güvenlik Programı

Kötü niyetli tehditleri bilgisayardan uzak tutmak genellikle virüs girişlerini önlemek için ne yapılması gerektiğini bilen eğitimli profesyoneller için bir iştir. Aslında, bu tür profesyonellerle çok iyi tanışmış olabilirsiniz ve muhtemelen sisteminizde bu kadar hızlı çalışan bir kişiye sahip olabilirsiniz. Şüphesiz tahmin ettiğiniz gibi, çalışma ortamınızı olabildiğince güvenli hale getirmek için tasarlanmış bir yazılım olan bir antivirüs programıdır.

Böyle bir araç, K7 TotalSecurity, bir antivirüs, güvenlik duvarı, antispam, gizlilik ve kimlik avı koruması ve ebeveyn kontrolü işlevselliği ile birlikte tam bir koruma yelpazesi sunan bir pakettir. Bir başka şey de yazılımın performansını, temiz İnternet tarama izlerinin yanı sıra eski veya geçici dosyaları optimize etmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir araç setiyle birlikte geliyor.

Tüm fonksiyonlar kolaylıkla fark edilebilir ve programın tüm alanlarına hızlı erişim sağlayan sezgisel arayüzden faydalanılabilir. Her bileşenin mevcut durumu, bunlardan herhangi birini yapılandırmanıza, devre dışı bırakmanıza veya etkinleştirmenize izin veren ‘Güvenlik Merkezi’ sekmesinden görülebilir.

Başka bir bölümde, virüs taramalarından geçmişi görüntülemeye kadar değiştirebileceğiniz, gerçekleştirebileceğiniz tüm ‘Görevler’ bulunur. Koruma bileşenlerini veya uygulama güncelleme yöneticisini ayrı ayrı yapılandırmak için, yalnızca ‘Ayarlar’ sekmesini kullanabilir ve mevcut seçeneklerle bağlantı kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Varsayılanları korumayı tercih edebilirsiniz, çünkü sistem yüksek derecede güvence altına alınacaktır. Örneğin, güvenlik duvarları, NETBIOS ve Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC) tarafından kullanılanlar gibi testlerimiz sırasında kapatıp bazı bağlantı noktalarını gizlemeyi (görünmez yapar) sağlar ve böylece tamamen erişilmezler. Diğer bağlantı noktaları görünür ancak uzaktan erişim için kapalıdır.

Bu güvenlik paketi, oldukça iyi düzeyde koruma sağlar ve casus yazılım ve reklam yazılımı tehditlerini hemen algılar. Bir tehdit bulunur bulunmaz, bir pop-up, bu belirli risk ve alınması gereken eylem hakkında sizi bilgilendirir. Pakete dahil olan bir diğer kullanışlı araç, USB sürücüleri otomatik çalıştırma tabanlı kötü yazılımlara karşı koruyan ‘USB Aşılama’ dır.

K7 TotalSecurity çok iyi özelliklerle gelir ve her bileşeni ayrıntılı olarak yapılandırmanıza olanak tanır. Yazılım, geniş bir tehdit dizisini etkili bir şekilde tespit etmek ve bunlarla mücadele etmek için kuruludur ve kullanım kolaylığı ve yüksek düzeyde özelleştirme sayesinde hem gelişmiş hem de daha az deneyimli kullanıcılara hitap etmektedir.

K7 TotalSecurity Ekran Görüntüleri

Versiyon : 15.1.0303
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here