K7 Internet Security

0
487
Deneme Sürümü | 175 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

K7 Internet Security, virüslerden, solucanlardan, truva atlarından ve casus yazılımlardan hızlı bir tarama motoruyla koruyan, size güvenilir ve kullanımı kolay güvenlik aracı sunan bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

K7 Internet Security, casus yazılımlardan, virüslerden, Truva atlarından ve verilerinizden ödün verebilecek diğer tehditlerden uzak durmanız gereken tüm araçları sunan kapsamlı bir güvenlik çözümüdür.

Diğer antivirüs ürünlerinde olduğu gibi, aracı kurmak da zaman alır ve benzer uygulamalarla uyumlu olmadığını unutmayın. Size en başından itibaren K7 Internet Security’yi kullanmak istiyorsanız, öncelikle bilgisayarınızdaki diğer antivirüs çözümlerini kaldırmanız gerektiğini söyler. Aksi takdirde yükleyemezsiniz.

Arabirim aslında oldukça hoş ve tüm özellikler uygulamanın her bölümünde özel sekmelerle ana pencerede iyi düzenlenmiş gibi görünüyor. “Güvenlik Merkezi” sizi programın bileşenlerinin çalışma şekli konusunda bilgilendirirken, “Görevler” sekmesi yeni bir tarama başlatmanıza veya diğer yönetim görevlerini yerine getirmenizi sağlar.

K7 Internet Security, bilgisayarınıza virüsler, solucanlar ve Truva atları, casus yazılımlar, çeviriciler, reklam yazılımı, bilgisayar korsanlığı araçları ve web üzerinde olabilecek diğer kötü amaçlı dosyalar bulaşmasını engeller.

Bu bağlamda, gerçek zamanlı dosya ve e-posta taraması, gelişmiş davranışsal ve sistem izleme ve koruma istismarını sağlamak için özel araçlar bulunur.

Hızlı, eksiksiz, özel veya sadece gizli kök setleri gibi birden fazla tarama modu vardır, ancak K7 Internet Security de bazı ilave güvenlik araçlarına sahiptir. Örneğin, bilgisayarı güvenlik açıkları ve düzeltme ekleri, anormal değişiklikler veya izleme çerezleri için tarayabilirsiniz.

En yeni virüs tanımlarının bilgisayarınıza hemen gönderilmesine, ayrıca taramaları planlamak, karantinaya alınan dosyaları yönetmek veya güvenlik geçmişini görüntülemek için ayrı yardımcı programlar bulunduğundan emin olmak için bir otomatik güncelleme özelliği barındırır.

Sponsorlu Bağlantılar

“Ayarlar” menüsü kesinlikle büyük ve gerçek zamanlı koruma, e-posta tarama, mesajlaşma ve ofis eklentileri, sistem monitörü ve isteğe bağlı tarayıcı, harici cihazlar ve temel olarak pakete dahil olan her şeyle ilgili devasa bir dizi seçenek sunuyor.

Programın düzgün çalışması için orta düzeyde bir CPU ve RAM’e ihtiyaç duyulmaktadır; bu nedenle eski makinelerde, özellikle de bir sistem taraması yapılırken bazı yavaşlamalar olabilir.

Ama sonuçta, K7 Internet Security, güvenlik piyasasındaki en büyük ürünlerden biri haline geldi ve güçlü bir antivirüse ihtiyaç duyduğunuz sürece bunu da denemelisiniz.

K7 Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 15.1.0303
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here