K-Lite Codec Pack Full

0
1151
Ücretsiz | 45.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

K-Lite Codec Pack Full programı, Media Player Classic, DivX Pro, MusePack DirectShow, LAME MP3 ve diğer pek çok özellik ile tüm video ve filmlerin tamamını oynatmanıza olanak sağlayan codec paketidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Tüm Videoları Oynatma Programı

K-Lite Codec Pack Full programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek bütün videoları ve filmleri sorunsuz bir şekilde oynatabilir ve izleyebilirsiniz. Bazı codec paketleri, Windows’u yavaşlatmak, multimedya dosyalarını parçalamak ve tüm videoları sıkıntılı bir şekilde açmaya eğilimli oldukları için, bilgisayarlarla uyumlu çalışmaya çok uzaktır. Bu nedenle, gereksiz özellikler olmaksızın codec paketinin bekleneni yapacak verimli bir yazılım olması gerekir.

Basitçe söylemek gerekirse, tam olarak K-Lite Codec Pack Full’ın yapması gerekenler budur. Bu, yalnızca çok basit bir paket olarak kalmayan, aynı zamanda bilgisayar kaynaklarıyla da etkileyici bir şekilde çalışan ve en verimli codec paketidir.

K-Lite’ın birçok gelişmiş özelleştirme seçeneği vardır ancak acemi kullanıcılar, bu bölümde yanlışlıkla bazı seçenekleri değiştirebilir ve tüm işlemi yarıda kesebilirler, bu bölümde fazla zaman harcamaları önerilmez.

Ayrıca, adım adım ayrıntılı kurulum işlemine başlamadan önce, kullanıcılara yüklemek üzere oldukları şeyleri anlamak için içeriği görüntüleyen bir listeye ve her bir codec bileşeniyle ilgili birkaç ayrıntıya yer verilir.

Sponsorlu Bağlantılar

K-Lite Codec Pack Full yükledikten sonra kullanıcılar herhangi bir kalite kaybı olmadan kendi bilgisayarlarında depolanan multimedya dosyalarını açabilir.

Uzman kullanıcılar, multimedya dosyalarını oynatırken en üst düzey deneyimi elde etmek için ses ve video dekoderlerinin yanı sıra DirectVobSub’u yapılandırma imkanı buluyorlar. Bu, düzgün bir şekilde yönetilirse, genel multimedya deneyimini artıracak entegre bir ince ayar aracı yardımı ile kolayca yapılır.

Tüm codec paketleri söz konusu olduğunda K-Lite Codec Pack herkesin listesinde ilk sırada olacaktır. Kullanımı basit ve kolay, ücretsiz ve yavaş bilgisayarlarda bile mükemmel bir şekilde çalışıyor.

K-Lite Codec Pack Full Ekran Görüntüleri

Versiyon : 13.8.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here