Junkware Removal Tool – JRT

0
614
Ücretsiz | 1.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Junkware Removal Tool – JRT isimli komut satırı aracını kullanarak kullanıcıların müdahalesi olmaksızın istenmeyen reklam yazılımını, araç çubuklarını ve istenmeyen programları bulun ve kaldırın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım ve Malware Temizleyici

Junkware Removal Tool (JRT), bilgisayarınızı tarayan ve araç çubuklarını, ortak reklam yazılımını ve istenmeyen programları kaldıran bir komut satırı yardımcı programıdır. MyWebSearch, IncrediBar, Ask, Babylon, Kupon Yazıcısı ve diğer ürünler için destek sunar.

Bu araç bir Komut İstemi iletişim kutusunda başlatıldığından onu bilgisayarınıza yüklemek gibi bir gereklilik bulunmamaktadır. Herhangi bir adware çalışmak için onu bilgisayarda herhangi bir yerden çalıştırabilir, ayrıca bir USB flash disk, bellek kartı veya benzeri bir cihazda saklayabilirsiniz.

Windows kayıt defteri yeni girdiler almaz ve artık dosyalar programı kaldırdıktan sonra sabit diskte saklanmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama ve uzaklaştırma işine devam etmeden önce Junkware Removal Tool, web tarayıcılarının ve Windows Explorer örneklerinin değerlendirilmek üzere kapatılacağını size bildirir.

Araç kayıt defterini yedeklemek için Erunt kullanır. Başlangıç ​​girişlerini, modülleri, işlemleri, hizmetleri, dosyaları, klasörleri, kayıt defterini ve yüklü web tarayıcılarını doğrular. Görevin sonunda Junkware Removal Tool, günlük ayrıntılarıyla birlikte otomatik olarak düz metin bir belge oluşturur ve programla aynı yere kaydeder. Günlük dosyası, sabit veya silinmiş öğelerle birlikte işletim sistemi sürümü, tarama başlangıç ​​ve bitiş saatini gösterir.

Junkware Removal Tool, çok düşük miktarda CPU ve RAM kullanırken bir görevi bitirmek için makul bir süre kullanır. Windows’un askıda kalmasına, kilitlenmesine veya hata iletişim kutularını açmasına neden olmadan istenmeyen öğeleri başarıyla ortadan kaldırır. Tarama ve kaldırma prosedürünü tamamen otomatik hale getirdiği için, Junkware Removal Tool’u kullanmaya yeni başlayanlar için çok iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmanız gerekmez.

Junkware Removal Tool – JRT Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.1.4
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here