JDownloader 2

0
750
Ücretsiz | 74.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

Tek Tıklamalı Hoster’lardan dosya indirme işlemini yalnızca premium hesabı olan kullanıcılar için değil, aynı zamanda ödeme yapmayan kullanıcılar için de basitleştiren kullanışlı bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Türkçe Tek Tıklamalı Dosya İndirme Yöneticisi

İnternet’i kullanmanın birçok nedeni vardır ve bunlardan bir tanesi bilgisayara filmler, yazılımlar veya oyunlar indirmektir. Modern tarayıcılar genellikle tam olarak bu amaçlar için yerleştirilmiş indirme araçları ile donatılmış halde geliyorken, üçüncü parti bir uygulamanın İnternet bağlantısından en iyi şekilde yararlanmasına ve yüklemeleri hızlandırmasına yardımcı olabilir. Böyle bir program arıyorsanız cevabımız; JDownloader.

Hızlı ve pratik bir indirme çözümü

Bu programı çalıştırmak için Java yazılımına sahip olmanız gerekiyor. Bu ön koşul bulunmazsa, program otomatik olarak indirip yüklemeyi önerir.

JDownloader’ın iki ana hedefi, indirme hızınızı artırmak ve indirme işlemini başlatmak için gereken süreyi azaltmaktır, yani bağlantıyı bulun ve captcha / şifreyi girin. Bu program özellikle dosya barındırma sunucularda saklanan ve indirme işlemi başlayana kadar gecikmeli olan paketleri almaya alışık iseniz sizin için yararlı olacaktır.

Ayarları kendinize göre yapılandırın

Yazılımın ana penceresi, sıraya alınan tüm bağlantılara genel bir bakış açısı ve başlatmak istediğiniz bağlantıları seçmenizi sağlar. Alternatif olarak, listeye yeni bir madde eklediğinizde JDownloader’ı otomatik olarak indirmeye başlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

JDownloader’ın Ayarlar sekmesi, indirilen paketleri barındıran çıktı klasörünü maksimum eş zamanlı bağlantı sayısıyla birlikte belirtebileceğiniz yerdir. Görsel özelleştirme açısından, ana pencerenin araç çubuğu ve arayüzünde görüntülenen düğmeleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

JDownloader, önceden tanımlanmış bir zaman aşımı süresinden sonra bir indirme işlemi başlatmak veya IP’yi yenilemek (bağlantıyı sıfırlar ve yeniden başlatır) için seçeneklerini yapılandırmanıza izin verir.

Kolay arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde tüm özellikleriyle tanışmanıza ve gelişmiş yardım için pop-up ipuçları vermenize izin verir.

JDownloader 2 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here