Java Runtime Environment (JRE)

0
845
Ücretsiz | 60.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Java Runtime Environment (JRE), kullanıcıların Java uygulamalarını çalıştırmasına, bilgisayarlarına ve dizüstü bilgisayarlarına getirdiği işlevlerin keyfini çıkarmasına aynı zamanda Java uygulamaları geliştirmesine izin verir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Java Uygulama Çalıştırma ve Geliştirme Programı

Java Runtime Environment (JRE) her yerde! Dünyadaki hemen hemen her elektronik ekipman, Java teknolojilerini kullanmaktadır. Milyarlarca bilgisayar, cep telefonu, Blu-ray oynatıcı, yazıcı, tıbbi cihaz, araba navigasyon sistemi, web kamera ve hatta piyango terminallerini…

Java 32 ve 64 bit, geliştiricilerin tek bir platformda (Java Platform) yazılım oluşturmasına ve hemen hemen başka herhangi bir platformda (Windows, Mac, Linux, Solaris veya Unix) çalışan kullanıcılara sunmalarına olanak tanır. Java, Web uygulamalarının ve hizmetlerin yürütülmesine de olanak tanır. Bu son derece özelleştirilebilir ve güçlü platformun ardında Java programlama dili duruyor.

Java Runtime Environment (JRE), yükleme işlemini başlatmadan saniye içinde Java platformunu bilgisayarınıza getiriyor. İster online oyun oynayın ister arkadaşlarınızla sohbet edin, Java arka planda sizi eğlenceli bir deneyime sahip olduğundan emin olarak çalıştırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oracle platformu ayrıca, bilgisayarınızın Denetim Masasına kolayca erişilebilen bir yapıya sahiptir. Ağ ve geçici İnternet dosyaları ayarlarını veya güvenlik sertifikalarını yapılandırmanıza izin verir. JRE ayarlarını yönetebilir ve hata ayıklama, Java konsolu, Tarayıcılar için Varsayılan Java, Java Plug-in, JavaFX çalışma zamanı, JRE Otomatik İndirme veya Güvenlik gibi daha gelişmiş işlevlere erişebilirsiniz.

Java Platformunun çekirdeğinde yer alan şey Java Sanal Makinesi’dir. Tek amacı, kodu bellekte önbelleğe alırken bu programları yönergelere çevirmek için bir JIT derleyicisi kullanan yürütme veya Java bayt kodu programlarıdır. Bu, Java uygulamaları, yükleme işlemi tamamlanıncaya kadar biraz ısınmak zorunda kalırken çoklu platformlarda çalışabilir.

Java ile yazılmış programları çalıştırabilmeniz için Java Runtime Environment (JRE) programını indirmelisiniz. Bilgisayarını kullanırken Java teknolojilerini de kullanan ve giderek artan kullanıcı sayısına siz de katılın.

Java Runtime Environment (JRE)

Versiyon : 8.151
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here