iTunes

0
622
Ücretsiz | 194.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

iTunes programını bilgisayarınıza indirerek müzik, film, TV şovu ve uygulama gibi içerikleri iOS cihazlarınızda yönetebilir ve bilgisayar bağlantısını sağlayabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

iOS (iPhone, iPad, iPod) Cihazları Yönetme Programı

Apple iTunes, yalnızca çok iyi bir medya oynatıcı değil aynı zamanda harika bir iPadiPod ve iPhone yöneticisi olan gelişmiş bir programdır. Programın sadeliği belki de genel görünümünü ve kullanışlılığını özetleyen en uygun kelimedir.

iTunes, yedekleme, senkronizasyon, iletişim yönetimi ve en önemlisi Apple Store’dan uygulama yüklemek gibi istediğiniz her şeyi yapmanıza olanak tanır. iPhone kullanıcıları kesinlikle, iTunes Store’un barındırdığı uygulamaları satın almak ve yüklemek için güvenli bir yöntemle yazılım satın almak için gerekli ortamı sağlayan indirilebilir uygulamaya ihtiyaç duyduğunu biliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Program videolarınızı ve müziklerinizi oynatır, çalma listeleri ve kütüphane ögelerini düzenlemeye yardımcı olur. Bunun dışında iTunes bir medya oynatıcı programından beklediğiniz tüm özelliklere sahiptir; ayrıca podcast’ler, TV şovları ve diğer içerik türlerine kolayca abone olabilirsiniz ve bu dosyaların her biri bilgisayarınıza otomatik olarak bilgisayarınıza gönderilir.

iTunes Yedekleme‘ özelliği oldukça kullanışlıdır ve dosyalarınızı CD’lere veya DVD’lere kaydetmenize izin verir. Mağaza alımlarını ya da tüm içeriği istediğiniz gibi yedekleyebilirsiniz. Verimli bir yedekleme gerçekleştirmenize olanak tanıyan bir seçenek de vardır. Bu, yalnızca son yedeklemeden bu yana eklenen veya değiştirilen ögelerin güncelleneceği anlamına gelir.

iTunes ile iPad’ler, iPod’lar ve iPhone’lar bilgisayarınız arasında kesintisiz entegrasyon, her şeyi kolaylıkla yönetmenize izin verir. Tabii ki bunu bir medya oynatıcısı olarak da kullanabilirsiniz.

iTunes Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.7.3
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here