IObit Protected Folder

0
721
Deneme Sürümü | 3.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Bu basit Protected Folder isimli sezgisel yazılım yardımıyla klasörleri ve dosyalarınızı görme, okuma veya değiştirme işlemleri için parola (şifre) korumalı hale getirebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Dosya Şifreleme ve Koruma Programı

Protected Folder, dosyalarınızı ve klasörlerinizi kilitlemenizi ve saklamanızı sağlayan, kullanımı kolay bir programdır.

Bilgisayarınızı birden çok kullanıcıyla paylaşıyorsanız, bu yazılım türü, size belirli bir güvenlik seviyesi sağladığı için idealdir.

Başlatma sonrasında programın şifresini ayarlamanız gerekir. Arayüzü temiz ve oldukça sezgisel. Dosya ve klasörler, dosya tarayıcısı veya “sürükle ve bırak” yöntemini kullanarak listeye alınabilir. Toplu işleme desteklenmektedir.

Listeye ögeler eklendikten sonra otomatik olarak kilitli hale gelirler. “Seçenekler” alanında ayarları yapılandırabilir ve ilgili dosyalara veya klasörlere okuma / yazma erişimini gizleme veya reddetme özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, program şifresini değiştirebilir (isteğe bağlı olarak bir ipucu belirleyebilirsiniz), bir dışlama listesi oluşturabilir, yavaş yavaş slayt hareketini ve etkileri silip devre dışı bırakabilir ve arayüz dilini değiştirebilirsiniz.

Program, çok az miktarda sistem kaynağı (zorlukla fark edilir) alıyor, yeni başlayanlar için anlık görüntülerle birlikte iyi çizilmiş bir kullanıcı el kitabını içeriyor ve çok iyi bir yanıt süresine sahip. Testlerimiz sırasında hiçbir hata oluşmadı.

Protected Folder programını kaldırmak isterseniz, programın parolası da gereklidir. Artı, kilitli dosyalarınız ve klasörleriniz kaldırıldıktan sonra otomatik olarak kaybolmaz (bu, benzer araçların çoğunda olduğu gibi). Protected Folder programını tüm kullanıcılara öneriyoruz.

IObit Protected Folder Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.3
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here