IObit Malware Fighter

0
648
Deneme Sürümü | 39.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.2

Özet

IObit Malware Fighter, var olan virüs bulaşmalarını, yeni virüs girişimleri ve diğer kötü amaçlı tehditleri hızla kaldırabileceğiniz etkili bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Programı

Web’e bakarken ne kadar dikkatli olmanıza bakılmaksızın, insan faktörünün dahil olduğu gerçeği sizi her yönden başlatılan çok sayıda kötü niyetli girişimle birlikte risk altına sokar.

IObit Malware Fighter, tüm bu süreci oldukça sorunsuz hale getiren yaklaşılabilir bir kullanıcı arabiriminde, bu tehditleri ele alacak bir yazılım çözümüdür.

Kötü amaçlı yazılımlar ile birden fazla cephede savaşır

İlk önce, IObit Malware Fighter’ın, bilgisayarınızın güvenliğini artırmak, şüpheli varlıklar için tarama yapabilmek ve tarayıcıda saklanan tehlikelere dikkat etmesini sağlamak için çeşitli yaklaşımlar önermesi söz konusudur.

Belirtildiği gibi, programla yapılan ilk etkileşimden bile olsa, işler oldukça basittir. Ana pencere, tarama işlemini başlatabileceğiniz yerdir ve iki seçeneğiniz kullanımınıza sunulmuştur. Daha spesifik olmak gerekirse, tam veya özel taramaya başlayabilirsiniz.

Tam veya özel taramaları gerçekleştirebilir

Seçiminiz ikinci ise, tarama yapmak istediğiniz dizini seçebilirsiniz; bellek işlemlerinin ve sistem kritik alanının iyi işleyişini değerlendirme olanağına sahipsiniz.

İşlemin, testleriniz sırasında uygulamanın hızlı reaksiyon gösterdiği için, sizin tarafınızdan çaba sarfetmeyeceğini unutmayın. Ayrıca, bilgisayarınızı kapatma, yeniden başlatma veya bilgisayarınızı uyku moduna almaya devam ederken kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırabilirsiniz.

“Tarayıcı Koruma” bileşeniyle ilgili olarak, web’de sörf yaparken dokunulmaz bir çevre sağlamak için çeşitli hediyeler geliyor. Daha spesifik olmak gerekirse, ana sayfanızın yanı sıra varsayılan arama motorunuza yetkisiz değişiklikler uygulamak için yapılan tüm girişimlerden kurtulma olanağı sağlayan bir ana sayfa koruma sağlar.

Gerçek zamanlı tarama korumasını sağlar

Ayrıca, sörf koruma durumunda olduğu gibi anti-izleme özellikleri de paketlenmiştir. Bunun dışında “DNS Protect” özelliğinin etkinleştirilmesi, bir eklenti ve araç çubuğu temizleyicisi, DNS ayarlarınızın herhangi bir saldırganın kötü amaçlı eylemleri tarafından kusurlu olmadığını garanti eder.

“Güvenlik Muhafızları” na gelince, sizi ve sizi koruyan motorun yanı sıra güvenlik ve gizliliğini garanti altına alacak tüm muhafızları seçmek istersen gitmeniz gereken yer burasıdır. Ağ, dosya ve devreye alma korumaları, fidye, işlem ve USB disk bekçileri ile birlikte harekete geçirilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Üstelik, gerçekleştirilen tüm tarama görevlerini ve tehdit kaldırma eylemlerini takip etmek isterseniz bilgilendirici ayrıntıları içeren raporlar da mevcuttur.

Her türden zararlı yazılımı engelleyen program

IObit Malware Fighter, casus yazılımlardan, reklam yazılımından ve fidye yazılımından, truva atlarına, solucanlara, keyloggerlara, botlara, kötü amaçlı yazılımlara ve  çeşitli gizli tehditlere kadar ele alabilen, yetenekli bir yazılım parçasıdır.

Programın kullanışlılığını ve becerikli arayüzünü de göz önüne aldığımızda siz tüm kullanıcılara bir çözüm olarak öneriyoruz.

IObit Malware Fighter Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.2.0.3992
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here