Instant Messenger Cleaner

0
1103
Ücretsiz | 4.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Bilgisayarınızda Whatsapp Messenger, Facebook Messenger, Yahoo, AOL gibi mesajlaşma programlarını kullanıyorsanız, bu program oldukça faydalı bir araçtır. İletişim programlarındaki virüsleri ve tehditleri ortadan kaldırır.

Mesajlaşma Programlarındaki Tehditleri Ortadan Kaldırın

Instant Messenger Cleaner uygulaması, bilgisayarınızdaki iletişim kuralı tehditlerini ortadan kaldırmanıza olanak tanır. Çevrimiçi sohbet ederken güvende kalmak çok önemlidir. Çoğu virüs web’e göz atarken veya dosya paylaşım yaparken bilgisayarınıza bulaşabiliyor.

Instant Messenger Cleaner kendiliğinden bir antivirüs programı değildir, ancak anlık mesajlaşma programlarını temiz tutmak ve sohbet ağları aracılığıyla dağıtılan tüm virüslerden uzak tutmak için tasarlanmış bir güvenlik çözümüdür.

Instant Messenger Cleaner, aynı zamanda başlangıç ​​yöneticisi, saat senkronizasyonu, kayıt defteri ve bellek iyileştirici, süreç görüntüleyici ve veri silgisi gibi çeşitli araçlar da içeriyor. Ayrıca, birkaç seçeneğe erişmenizi sağlayan basit bir ayar menüsü var.

Tarama işlemi çok düzgün bir şekilde ilerliyor, bu nedenle virüs taraması yaparken bilgisayarınızın sistem kaynaklarını tüketmiyor. Tek sorun, bilgisayarınızdaki her yeri taradığı için işlemi tamamlaması biraz zaman alıyor.

Instant Messenger Cleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here