Instagram (Android)

0
317
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Instagram, arkadaşlarınızı takip ederek fotoğraf, video ve hikaye paylaşacağınız popüler sosyal medya uygulamasıdır. Ücretsiz indirin.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Son Sürüm Instagram Uygulaması

Instagram, kullanıcıların dünyanın en büyük sosyal ağlarından birine bağlanmasını, fotoğraf ve video paylaşmalarını ve aynı zamanda başkalarının neler yaptığını kontrol etmelerini sağlayan bir uygulamadır.

Instagram uygulamasının ana rolü kullanıcılara sosyal ağa gönderme yapmanın kolay ve verimli bir yolunu sunsa bile, Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer birkaç web sitesi gibi diğer hizmetleri de paylaşmak için kullanılabilir. .

Instagram uygulaması özel mesajlar göndermek ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için de kullanılabilir. Neler olup bittiğini öğrenmek, milyonlarca kullanıcının hayatını ve maceralarını takip etmek de özellikle fotoğraf ve videolarla dolu olduğu için önemli özelliklerden biri.

Muhtemelen uygulamanın en büyük özelliği, en sıkıcı kompozisyonu bile bir sanat eserine dönüştürmeyi mümkün kılan resimler ve videolar için filtrelerin kullanılmasıdır.

Instagram Özellikleri:

  • Hesabınızdaki fotoğrafları ve videoları yayınlayın, işleri daha ilginç hale getirmek için filtreleri ve görüntü düzenleme araçlarını kullanın
  • Diğer insanları ve hikayelerini takip et
  • Arkadaşlarınızla sohbet edin ve multimedya dosyalarını gönderin
  • Haber öykülerine göz atın
  • Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal ağlarda paylaşım yapmak için Instagram uygulamasını kullanın
  • Keşfetme ile ilgili yeni bir video kanalını duyurmak, tüm dünyada gerçekleşen olayları deneyimlemenizi sağlar. Bu kanal, konserlerden, spor etkinliklerinden ve daha fazlasından en iyi videoları toplar, böylece ön sırada olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Instagram Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here