Inpag Antivirus

0
725
Ücretsiz | 3.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Inpag Antivirus programı ile bilgisayarınızı her zaman zararlı yazılımlardan uzak tutabilir, virüsleri bulup bunlarla başa çıkabilir, zararlı dosyaları silerek, başlangıç ​​programlarını yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Antivirüs Programı

Günümüzde virüsten koruma pazarı, bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılım veya başka tür tehditler tarafından bulaşmasını önlemek için sistem koruma çözümleri sunan uygulamalarla doludur. Sisteminizin güvenliğini garantileyen programların çoğu size mal olur, bu nedenle bir lisans satın almak istemiyorsanız Inpag Antivirus sizin için iyi bir çözüm olabilir.

Inpag Antivirus, deneyimsiz ve ileri düzey kullanıcılar tarafından kullanımı kolay, kullanıcı dostu ve sezgisel bir grafik arayüzü ile birlikte gelir. Ana pencere iyi organize edilmiş ve yalnızca çeşitli sabit sürücü tarama işlemlerini gerçekleştirmenize izin veren birkaç kısayol düğmesinden oluşmaktadır.

Inpag Antivirus, Windows Explorer’ın bağlam menüsünde mükemmel bir şekilde bütünleşir ve taramak istediğiniz herhangi bir dosya veya klasörü sağ tıklatmanızı sağlar.

Uygulama, ‘Hızlı Tarama’, Tam Tarama ‘ve’ Özel Tarama ‘olmak üzere üç tür tarama gerçekleştirebilir. ‘Hızlı Tarama’, bulaştırılmış olup olmadıklarını kontrol etmek için bilgisayarınızdaki en önemli dosyaları hızla kullanır. ‘Tam Tarama’, bilgisayarınızda depolanan tüm dosyaların daha ayrıntılı bir şekilde kontrol edilmesini sağlarken, ‘Özel Tarama’, uygulamanın analiz etmesini istediğiniz klasörler veya sabit disk bölümlerini seçmenize izin verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama tamamlandığında, uygulama kaç tane kötü amaçlı yazılım tehdidi, şüpheli Kayıt defteri girdisi, gizli nesne ve bilgi dosyası bulunduğunu görüntüler. Taramanın süresini saniyeler içinde işlenen öğelerin sayısının yanı sıra saat, dakika ve saniye, kaç dosyanın düzenlendiği veya atlandığı görüntülenebilir.

Ayrıca, bir tehdit tespit edildiğinde, virüslü dosya karantinaya taşınır ve öğeyi serbest bırakmaya, düzeltmeye, tutmaya veya silmeye karar verebilirsiniz.

Genel olarak, Inpag Antivirus, bilgisayarınızı taramak ve tehditleri bulmakta hızlı etkili etkili bir antivirüs yazılımıdır. Ayrıca, otomatik güncellemeler gerçekleştirir, internette sörf yaparken sizi korur, Windows başlangıçta çalışır ve Systray ile küçültülebilir.

Inpag Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.5.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here