imo (Android)

0
558
Ücretsiz | 11 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

imo ücretsiz görüntülü görüşme, sohbet ve aynı zamanda çapraz platform desteği ile görüntülü görüşmeler için tam desteğe sahip bir mesajlaşma uygulamasıdır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Görüntülü Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması

imo, bir sürü harika özellik ile gelen, kullanımı kolay ve popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamanın açık ve işlevsel bir arayüzü var. Bu, kullanıcıların nasıl çalıştığını öğrenmede sorun yaşamayacakları anlamına gelir.

imo’nun en iyi özelliği, aramaları çok yüksek kalitede yapabilmesidir, Android ve iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarda da çalışır. Ayrıca, bir kablosuz ağa veya normal bir veri planına bağlı olduğunuz sürece, SMS mesajlarını ödemek zorunda kalmazsınız.

Ayrıca, kullanıcılar arkadaşlarınızla grup sohbetleri veya video görüşmeleri yapabilir, fotoğraf ve video gönderebilir ve kendinizi ifade etmek için çıkartmalar ve emojileri kullanabilir.

Kısacası imo uygulamasında herhangi bir sohbet ve mesajlaşma uygulamasından beklediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. imo ücretsizdir ve düşük boyutlu basit bir uygulamadır.

imo Özellikleri:

  • Kaliteli görüntülü görüşme yapma.
  • Şifreli mesajlar ve görüntülü görüşmeler.
  • Grup ile görüntülü görüşme desteği.
  • Emoji ve çıkartmalar.

imo Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here