Immunos

0
586
Ücretsiz | 2.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Immunos, virüs bulaşmış dosyalar için sabit sürücüleri veya belirli dizinleri tarayan ve sezgisel antivirüs çözümünü kullanarak virüs veritabanınızı güncel tutan güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Bazen, İnternet’ten indirilen veya arkadaşlarınızdan ödünç alınan çeşitli disklerden virüs bulaşmış dosyalarla karşılaşabilirsiniz. Immunos, bilgisayarınızı bu tür tehditlerden korumanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş faydalı bir uygulamadır.

Uygulama, anlaşılması kolay, sezgisel bir düzenle kompakt bir arayüze sahiptir.

Program, bireysel klasörler veya tüm bölümler gibi kullanıcı tanımlı alanlarda taramalar gerçekleştirebilir. İşlem uzun sürmez, ancak iş için gereken süre dosyaların boyutuna bağlıdır. Tarama tamamlandıktan sonra bir özet görüntülenir. Bu, bilinen virüslerin, taranan dizinlerin ve dosyaların sayısını içerir.

Virüs bulaşmış dosyaları bulduğunda, immünos birkaç işlemi yapabilir. Varsayılan ayarlar, arayüzdeki “Config” sekmesinden tanımlanabilir. Uygulama, yalnızca öğeleri göstermek, kullanıcı tanımlı bir klasöre kaldırmak veya taşımak için fırsat verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Virüslere karşı her zaman korunmak için, programı güncel tutmanız gerekir. Güncellemeyi manuel olarak yapmak istemiyorsanız, İmmünlar bunu birkaç günde bir otomatik olarak yapacak şekilde ayarlanabilir.

Virüsten koruma programlarıyla ilgili bilinen bir sorun, özellikle taramalar sırasında sistemi yavaşlatmasıdır. Bu sorun, bilgisayar kaynakları üzerinde aşırı derecede hafif olan bu yazılım için geçerli değildir.

Sonuç olarak Immunos, kullanışlı güzel bir programdır. Deneyimsiz kullanıcılar, sezgisel düzeni ve genel kolaylığı sayesinde bu yazılımı son derece kolay bir şekilde kullanacaktır.

Immunos Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.6.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here