Immunet

0
572
Ücretsiz | 662 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Immunet, kötü amaçlı yazılımlara karşı korunma, bulut antivirüs koruması ve rootkit kaldırma özelliklerine sahip kolay yapılandırılabilir bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Immunet Protect, kalıcı antivirüs çözümünüzün yanında olası tehditleri tespit etmeye çalışarak bilgisayarınıza fazladan bir koruma katmanı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Bulut tabanlı güvenlik aracının başlıca özelliği, her geçen gün yeni üyeler kazanmış olan Immunet Topluluğu’na aşırı derecede bağımlı olması. Buluttan ve toplumdaki çevrimiçi tehditler hakkında topladığı bilgiler, bilgisayarınızı güvende ve virüssüz tutmak için tasarlanmıştır.

Arayüz iyi organize edilmiş ve Immunet Topluluğuna erişmenize (yerel topluluk grafiğini ve uyarıları görüntülemenize) izin veren, koruma özetini görüntüleyen ve ürün ayarlarına erişmenizi sağlayan üç sütundan oluşmaktadır. ‘Bilgisayar’ sütunu, etkinlik özetini görüntüleyebileceğiniz, karantina bölümüne erişebileceğiniz ve yeni bir tarama başlatabileceğiniz yerdir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç tarama seçeneği vardır. ‘Flash Tarama’ yalnızca çalışan işlemleri doğrular, ancak ‘Tam Tarama’ seçildiğinde tüm bilgisayarı olası tehditler için kontrol eder. Kullanıcı tanımlı yerleri ‘Özel Tarama’ seçeneğini kullanarak da tarayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı koruma sağlamak üzere tasarlanmış üç algılama motoru bulunmaktadır. Bunlar; ETHOS, SPERO ve ClamAV motorlarıdır. Kötü niyetli veya şüpheli çalışan herhangi bir süreç, uygulama veya dosya tanımlanırsa, bunları otomatik olarak Karantina bölümüne taşır; ancak eylem için size soracak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Immunet Protect, arşivi ve paketlenmiş dosyaları tarayabilir, ayrıca yeni yüklenen uygulamaları doğrulayabilir. Tarama zamanlayıcı, koruma hariç tutma ve sistem bildirimleri bu yazılımın diğer avantajlarıdır.

Buna ek olarak, çok miktarda sistem kaynağına ihtiyaç duymaz ve oyun modunun etkinleştirilmesi, oyun oturumunuzun kesintisiz çalışmasını sağlar.

Immunet Protect, sisteminizde algılanan tehditleri izole edebilen, kullanımı kolay, topluluk temelli koruma aracıdır. Bununla birlikte, sadece virüsten koruma yazılımı olarak önerilir ve mevcut güvenlik çözümlerinin yeterli olmadığını düşünenler tarafından kullanılabilir.

Immunet Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.0.2.10301
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here