IKARUS anti.virus (formerly Ikarus Virus Utilities)

0
716
Deneme Sürümü | 25.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

IKARUS anti.virus (formerly Ikarus Virus Utilities), kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdan çıkarmaya yardımcı olabilecek ve sisteminizi başka tehditlere karşı koruyan basit ve kullanımı kolay bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Engelleyici Program

IKARUS anti.virus,  programının temel amacı kişisel verilerinizi dışarıdaki saldırılardan korumak ve kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutmanıza yardımcı olmaktır. Etkin ve kullanıcı dostu bir koruma programıdır.

Nispeten uzun bir süreye sahip bir kurulum işleminden sonra program, hangi veri aktarımlarının seçileceğini seçmek ve otomatik tarama aralığını belirlemek için izleme ayarlarını yapılandırmanızı ister.

Ardından, IKARUS anti.virus programına erişmek için ürün lisans anahtarınızı eklemeniz ve bilgisayarınızı korumaya başlamanız gerekecektir.

Uygulamanın ana penceresi, bir ‘Hızlı Sistem Taraması’, ‘Sistem Bölümü’, ‘Tüm Bilgisayar’ veya ‘Çıkarılabilir Ortam’ gibi birkaç ‘Tarama profili’ arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan bir analiz yürütmenizi sağlar ve her biri için tahmini süreyi görüntüler. Nitelikleri ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenebilir; böylece bunlardan herhangi birini, belirli bir saatte, belirli günlerde veya tarihlerde, düzenli olarak, günlük, haftalık veya aylık aralıklarla çalıştırmaya ayarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

IKARUS anti.virus programının ‘Karantina’ bölümü, bulma tarihi, dosya adı, kök dizini, açıklama ve işleme önerileri de dahil olmak üzere algılanan zararlı yazılımları listeler ve ‘Temizle Sistemi’, ‘Geri Yükleme’, ‘Sil’ veya ‘Virüsleri Kaldır’ seçeneklerini etkinleştirir.

‘Koruma’ sekmesi, ister sistem ister e-posta koruması olsun, ‘Virüs ve Spam Koruma’ tercihlerinizi ayarlamanızı sağlar. Aracın ‘Ayarlar’ bölümünde belirli öğeleri normal taramalardan hariç tutabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, IKARUS anti.virus, bilgisayarınızı virüsler, truva atları, kötü amaçlı yazılımlar ve diğerleri de dahil olmak üzere maruz kalabileceği çeşitli tehlikelere karşı korumanıza yardımcı olacak kullanışlı ve verimli bir yazılım çözümüdür.

IKARUS anti.virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.13.19
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here