iHaxGamez (Mac)

0
749
Ücretsiz | 539.1 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Mac için Cheat Engine benzeri bir program olan iHaxGamez, veri türlerini değiştirerek oyunlara ve diğer programlara kolayca girmenizi sağlamak için tasarlanmış açık kaynaklı ve ücretsiz Mac OS X programıdır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Mac için Ücretsiz Oyun Hile Programı

iHaxGamez, veri türlerini değiştirerek oyunlara ve diğer programlara girmenizi sağlayan açık kaynaklı bir Mac OS X programıdır. Prosedür basittir: değerleri arayabilir, daha sonra çok basit bir GUI’den filtreleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Somut bir ifadeyle, uygulama oyunda çalışırken bir oyuna para, hayat, zaman veya başka bir şey eklemeyi mümkün kılar. iHaxGamez kullanmak istediğiniz uygulamayı / oyunu seçmek için bir ana pencere sunar; burada ayrıca her uygulamanın parantez içerisinde uyguladığı işlem sayısını görebilirsiniz.

Bir uygulamayı seçtikten sonra, sadece “Ara” düğmesine tıklayın; Arama Gezgini penceresi açılacaktır. Bu pencereden, şu anda bir oyunda veya uygulamada (500 gibi) depolanan orijinal değerleri arayabilirsiniz.

Ayrıca, orijinal değerin değişip değişmediğini kontrol etmek için başvurunuza geri dönmeniz ve ardından yeni değeri Geçerli Değer alanına girmeniz gerekir. Bu işlem, hangi değeri değiştirmeniz gerektiğini anlayana kadar tekrar edilmelidir. Değerler oynadığınız oyundaki paralar, zaman, kaynak vb. olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aramak istediğiniz veri türüne bağlı olarak, iHaxGamez size seçme özgürlüğü verir: Tamsayı (1 – 8 bayt), Float (4 ve 8 bayt) ve String (ASCII veya Unicode). Ancak, aramalar genellikle çoğu zaman 4 byte tam sayılarına dayanır.

Ayrıca, uygulama Flash uygulamaları için destek sağlar. Flash oyunlarını kırmaya çalışıyorsanız “Flash x8 Modu” yazan onay kutusunu tıklamanız yeterlidir.

Sonuç olarak, iHaxGamez, Mac’inizdeki hemen hemen her oyunu veya uygulamayı hacklemek için mükemmel bir çözüm sunar. Fantezi ya da gösterişli değildir, ancak oyunlarınıza istediğiniz sayıda kaynak eklemenize yardımcı olabilir.

iHaxGamez Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 1.6.1
Dil : İngilizce
Sistem : Mac OS X 10.4 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here