iClean

0
522
Ücretsiz | 463 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

IClean, rootkit’ler de dahil olmak üzere bilgisayarınıza zarar verebilecek olan kötü amaçlı yazılımları kaldıracak ücretsiz bir yazılımdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Niyetli Yazılım Temizleyici

IClean, kötü amaçlı dosyalara karşı mücadeleye katılan ve kullanıcılara bilgisayarlarında kötü amaçlı yazılım verilerini keşfetmenin çok basit bir yolunu sunan bir uygulamadır.

Özellikle virüs bulaşmış süreçleri ve hizmetleri hedef alan iClean, sistem üzerinde tehlikeli bir faaliyeti kolayca bulmanıza izin veren sade ve basit bir arayüze sahiptir.

Ayrıca üç önemli Windows dosyalarını, yani WIN.INI, System.ini ve HOSTS içeriğini gösterirken sekmeli tasarım, süreçler, hizmetler, kayıt ve başlangıç ​​klasörlere anında erişim sağlar. iClean için kötü niyetli bir dosya tespit etmek aslında oldukça kolaydır.

iClean yalnızca seçili bir ögeyi tespit edebilir veya silebilir. Bir süreç veya hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek için İnternet’te hızlı bir şekilde arama yapmak için özel bir araç size daha fazla yardımcı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

iClean, görüntülenen ögelerin listesini otomatik olarak yenileme imkanına sahip değil, bu nedenle her seferinde kendiniz yenilemeniz gerekiyor.

iClean tüm Windows sürümlerinde sorunsuz çalışır, ancak bazı şüpheli dosyaları silmek niyetinde özellikle yönetici ayrıcalıkları, Windows 7 iş istasyonlarında gerekli olmasıdır.

iClean kötü amaçlı dosyaları sisteminizde görüntüleyebilir, ancak daha fazla iyileştirmeye ihtiyaç duyulduğu açıktır.

iClean Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.0.135
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here