Hotspot Shield VPN (iOS)

0
914
Ücretsiz | 67,3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

iPhone ve iPad cihazlarınızda Hotspot Shield VPN uygulamasını kullanarak bütün yasaklı sitelere erişim sağlarsınız. Ücretsiz olarak sunulan uygulama gizliliğinizi koruyarak, geride hiçbir iz bırakmamanızı sağlıyor.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

iPhone ve iPad İle Yasaklı Sitelere Giriş

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız ile internetteki bütün engelleri aşmak istiyorsanız Hotspot Shield VPN uygulamasını kullanabilirsiniz. En iyi VPN programlarının başında gelen Hotspot Shield VPN, bütün yasaklı sitelere erişim yapmanızı sağlıyor. Engelli sitelere bölgesel erişim engellerini kaldırmanın yanı sıra gizliliğinizi de koruyor.

iPhone ve iPad cihazlarınız ile internette gezinirken hiçbir kısıtlamaya takılmadan, özgür bir şekilde sörf yapmak istiyorsanız, bu ücretsiz uygulamayı indirmelisiniz. Uygulamayı kullanmaya başlamak için kayıt olmanız gerekmiyor ve kredi kartı bilgilerinizi de girmeniz istemiyor. Ancak uygulama ücretsiz sürümde hız kısıtlaması sunabilir. 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü de kullanarak uygulamayı test edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hotspot Shield VPN uygulamasının güzel bir özelliği de uygulamayı kullanırken fazla veri akışını yavaşlatır ve İnternet kotanızın hızlı bir şekilde azalmasına engel olur.

Uygulamanın öne çıkan diğer özellikleri; Wifi alanlarında verileri korur, cihazın IP bilgilerini otomatik bir şekilde şifreler, spam bildirimi verir.

Telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü basit, anlaşılır ve kullanışlıdır. Uygulamayı kullanırken cihazınızı arka plan yavaşlatmaz.

Hotspot Shield VPN (iOS) Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : iOS 8.0 veya üstü