Hotspot Shield VPN (Android)

0
674
Ücretsiz | 2.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Hotspot Shield VPN uygulamasını Android işletim sistemine sahip telefonlarınıza indirerek yasaklı (engelli) sitelere girebilir ve kısıtlamaları ortadan kaldırabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yasaklı (Engelli) Sitelere Girme Uygulaması

Hotspot Shield VPN programı Android cihazlar için popüler bir şekilde kullanılan uygulamaların başında geliyor. Uygulamanın ana işlevi; yasaklı (engelli) sitelere ya da uygulamalara giriş için cihazda ki kısıtılamaları kaldırmaktır.

Bilgisayarlar da popüler bir şekilde kullanılan VPN programları daha önceleri akıllı telefonlarda kullanılamıyordu. Buna son veren AnchorFree isimli şirket Hotspot Shield VPN isimli uygulamayı geliştirdi.

Telefonunuzda Hotspot Shield VPN uygulamasına benzer bir VPN uygulaması bulunuyorsa bu uygulamayı yüklemeden önce kesinlikle diğer uygulamaları cihazınızdan kaldırmanız gerekmektedir. Aksi takdir de uygulamayı kullanamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Hotspot Shield VPN uygulamasının güzel bir özelliği de uygulamayı kullanırken fazla veri akışını yavaşlatır ve İnternet kotanızın hızlı bir şekilde azalmasına engel olur.

Uygulamanın öne çıkan diğer özellikleri; Wifi alanlarında verileri korur, cihazın IP bilgilerini otomatik bir şekilde şifreler, spam bildirimi verir.

Telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü basit, anlaşılır ve kullanışlıdır. Uygulamayı kullanırken cihazınızı arka plan yavaşlatmaz.

Hotspot Shield VPN (Android) Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 2.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here